‘به همان اندازه که کثیف و تند و زننده است’: کاور آهنگ Cardi B WAP به زبان اشاره ویروسی می شود

‘به همان اندازه که کثیف و تند و زننده است’: کاور آهنگ Cardi B WAP به زبان اشاره ویروسی می شود

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

آهنگ رپ موفق Cardi B ، “WAP” ، از زمان افت در 3 آگوست ، نمودارها را شکسته و موجی از واکنش را در فضای مجازی برانگیخته است – از منتقدان که شعرهای صریح جنسی آن را گرفته تا طرفداران وجدانی که برای بزرگداشت آهنگ ، بزرگنمایی ها ، الگوهای رفتاری و سایر آثار را انجام می دهند.

کپی از آهنگ رپ “WAP” ساخته Cardi B ساخته شده به زبان اشاره آمریکایی (ASL) توسط یکی از افراد مشهور YouTube ، Libbey Ketterer ، ویروسی شد و طرفداران آن را به خاطر تحویل انرژی بسیار جنسی همانند نسخه اصلی ، تحسین کردند.

کترر بیش از نیم میلیون مشترک در کانال YouTube خود “The Daily Sign” دارد ، جایی که آهنگ های معروف را به زبان اشاره ترجمه می کند. برای “WAP” ، او مجبور بود با چالش امضای کلمات و عبارات صریح جنسی مقابله کند اما نتیجه نهایی ، از نظر بینندگان ، “شگفت انگیز” است و “دقیقاً به همان اندازه کثیف و زننده است”.

کاربران اظهار داشتند که رقص حتی بهتر از حرکت آهنگ اصلی از TikTok بود. برای برخی از ناشنوایان ناشنوا ، این ویدئو فرصتی برای آشنایی با این آهنگ فراهم کرد – اگرچه ، بعضی از آنها واقعاً مبهوت بودند ، و از آنها پرسیدند که آیا “این آهنگ واقعا” است.

یکی از کاربران ارسال کرد: “می خواهم این کار را برای امتحان ASL انجام دهم. آرزوی موفقیت دارم”.

به نظر می رسید که چندین کاربر ، از ASL نمی دانند ، حداقل یک کلمه از فیلم یاد گرفته اند.

کاربر دیگری نوشت: “دفتر خاطرات عزیز ، امروز یاد گرفتم که چگونه” pu * sy “را به زبان اشاره بگویم”.

دیگران باید بیشتر از متن اشعار حفظ کنند.

یک شهروند اینترنتی گزارش داد: “اکنون می توانم به پدر شکر ناشنوا خود اطلاع دهم که می خواهم او آن چیز آویز را در پشت گلو من بزند ، متشکرم!”

جلد ASL WAP از زمان انتشار در 28 آگوست بیش از 1.2 میلیون بار مشاهده شده است.

WAP که با همکاری Cardi B و Meghan Thee Stallion ایجاد شده بود ، در اوایل ماه اوت منتشر شد و از آن زمان تاکنون برترین نمودارهای جهان را فتح کرده است ، که باعث انتقاد از متن های صریح و تحسین انرژی جنسی پر جنب و جوش می شود.