به نظر می رسد رئیس جمهور در میان رد طبقه حاکم نتیجه رای را قبول می کند

به نظر می رسد رئیس جمهور در میان رد طبقه حاکم نتیجه رای را قبول می کند

روزانه 4000 مورد مرگ COVID در ایالات متحده اتفاق می افتد. Big Tech پس از شورش های اجتماعی ترامپ را سیاه می کند. نیت والاس شورش های ترامپ را شکست

در این قسمت از برنامه By Any Means N ضروری ، میزبانان شان بلكمون و ژاكی لقمان به آنها پیوستند دکتر مارگارت گل، یکی از بنیانگذاران مدیر مقاومت مردمی کمپین سلامت بیش از سود برای همه ، برای بحث در مورد این خبر که ایالات متحده 4000 مرگ روزانه ناشی از COVID-19 را خسارت زده است ، تقریباً هر سطح از دولت ایالات متحده در مورد انتظارات واکسن “بیش از حد قول” داده است ، و چرا به نظر می رسد در دولت بایدن خیلی کم آماده تغییر است.

در بخش دوم ، شان و ژاکی به هم پیوستند پاتریشیا گورکی، مهندس نرم افزار و تحلیلگر فناوری و امنیت ، برای بحث در مورد اخبار ممنوعیت دونالد ترامپ از فیس بوک برای باقی مانده دوره ریاست جمهوری خود و پیامدهای خاموشی فناوری بیگ دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا.

در بخش سوم ، شان و ژاکی به هم پیوستند ناتی والاس، میزبان پادکست Red Spin Sports ، برای نگاهی دیگر به شورشی که روز چهارشنبه به ساختمان کاپیتول حمله کرد. آنها در مورد چگونگی وقایع و روانشناسی و ایدئولوژی پشت آشوبگرانی که به تلاش کنگره برای تأیید صلاحیت جو بایدن حمله کردند ، بحث می کنند.

بعداً در نمایش ، شان و ژکی به هم پیوستند برایان بکرمیزبان برنامه سوسیالیست با برایان بکر ، برای بحث در مورد نشانه دونالد ترامپ مبنی بر اینکه او به نتایج انتخابات ایالات متحده احترام می گذارد ، اینکه چگونه تخریب “انتقال دموکراتیک مسالمت آمیز” توسط ترامپ منجر به انکار او از سوی طبقه حاکم شد ، و لیندزی برابری کاذب خطرناک گراهام بین “شورش فاشیستی” این هفته و قیام بلک در این تابستان.

ما خیلی دوست داریم نظرات شما را در این مورد دریافت کنیم [email protected]