به عنوان هژمونی وین ایالات متحده ، ایران و چین به “مداخله” ایالات متحده نیز متهم شدند

به عنوان هژمونی وین ایالات متحده ، ایران و چین به “مداخله” ایالات متحده نیز متهم شدند

Trump EO قانونی نیست ، اما زرنگ و دانا؛ جاسوسان آمریكا ادعا می كنند كه ایران ، چین و روسیه “مداخله می كنند”. پلیس های فرگوسن 6 سال پس از مایک براون معترضان را ترساند

در این قسمت از By Any Mans Nohib ، میزبان Sean Blackmon و Jacquie Luqman به آنها ملحق می شوند دیوید شولتز، استاد علوم سیاسی در دانشگاه هملین ، برای بحث در مورد اینکه چرا دستور اجرایی جدید دونالد ترامپ “احتمالاً قانون را نقض می کند” ، چرا ممکن است این کار اندکی انجام دهد تا جلوی موفقیت سیاسی وی برای جلوگیری از موفقیت آمیز بودن کنجکاوی کنگره را به عنوان اصلی ترین عامل کار در مورد مشکلات مالی آمریکایی ها بگیرد. و اینکه چگونه coronavirus “شکنندگی و ضعف” نهادهای سیاسی و اقتصادی در ایالات متحده را در معرض دید خود قرار داده است.

در بخش دوم ، شان و ژاکی به یکدیگر پیوسته اند برایان بکر، همكار Loud & Clear در رادیو Sputnik ، برای گفتگو در مورد “گزارش اطلاعاتی” مبنی بر مداخله خارجی در انتخابات ایالات متحده ، گسترش روایت روسیگات همچنین شامل ایران ، توییتر و تیك توك و چگونگی ادامه حزب دموكرات در پیشبرد سیاست های تجاوز اقتصادی و نظامی علیه چین همکاری کنید.

در بخش سوم ، شان و ژاکی از فرگوسن ، میسوری به جمع می شوند چاک مودیانوروزنامه نگار دادگستری و نویسنده ورزش برای Deadspin ، در مورد وقایع بزرگداشت ششمین سالگرد کشته شدن پلیس مایکل براون دیروز و موج خشونت پلیس متعاقباً هم معترضین و هم روزنامه نگاران به راه انداخت.

بعداً در این نمایش ، Jacquie Luqman و By Any Doans لازم تهیه کننده واتی رید به آنها پیوستند آژامو باراکا، سازمان ملی اتحاد سیاه برای صلح ، درمورد اعتراضات گسترده به دنبال انفجار هولناک که در مرکز شهر بیروت ویران شده است ، درباره استعفای دولت لبنان صحبت خواهد کرد ، چگونه لابی اسرائیل برای تضعیف پیوندهای دیرینه همبستگی بین جنبشهای ملی گرای سیاه و فلسطین و منزوی ساختن آن صحبت می کند. دیگر جنبش های ضد امپریالیستی ، و اینکه چگونه از فردگرایی و فرهنگ مشهور برای ترویج سیاست های برتری سفید در داخل و خارج استفاده می شود.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم