به عنوان سنبله های Covid-19 ، آیا آمریکا می تواند بازیابی شود؟

به عنوان سنبله های Covid-19 ، آیا آمریکا می تواند بازیابی شود؟

در قسمت امروز Fault Lines ، میزبان Shane Stranahan و Jamarl Thomas در مورد ترسناک ترین سنبله در موارد COVID-19 از جمله بیش از 2500 کشته در ایالات متحده در 24 ساعت گذشته و همچنین مشکلات اقتصادی کشور و اعتراضات مداوم صحبت کردند.

میهمانان:

استفان لندمن – نویسنده و تحلیلگر ژئوپلیتیک | پشت تظاهرات چیست؟

جارث Copus – نویسنده اوکراین: Forever A Pawn | انقلاب های رنگی ، اوکراین و جو بایدن

دنی سجورسن – افسر بازنشسته ارتش آمریكا و مربی سابق تاریخ در وست پوینت | آیا از جنگ کره چیزی آموخته ایم؟

در ساعت اول ، شین و جملر با استفان لندمن گفتگو کردند ، که در مورد اقتصاد حراج و رابطه آن با COVID-19 بحث کرده است. استفن ماهیت فساد سیاسی را در ایالات متحده و چگونگی پشتیبانی این سیستم از سیاستمداران و مواضع خریداری شده توضیح داد. وی همچنین برخی از شرایط اساسی اقتصادی که منجر به اعتراضات شده است را تشریح کرد.

در ساعت دوم ، میزبان با نویسنده جارث کوپوس در مورد تاریخچه انقلاب های رنگی در جاهایی مانند صربستان ، جورجیا و اوکراین و اینکه چگونه می بیند اعتراضات Black Lives Matter “قدم در فرایند انقلاب رنگ” نهاده است ، صحبت کردند. یک اقدام دولتی از پیش تعیین شده ، با وجود تلاش های ایجاد همکاری. آنها همچنین درباره فساد “رئیس” ایالات متحده در اوکراین ، جو بایدن بحث کردند.

در ساعت سوم ، شین و جمارل به دنی سجورسن پیوستند ، که تاریخچه دخالت ایالات متحده در کره را به دست آورد ، زیرا دیروز جهان هفتادمین سالگرد آغاز درگیری کره را رقم زد. دنی همچنین در مورد چگونگی درس آموخته شده از جنگ کره به دولت عمیق کمک کرده است تا با استفاده از سیا ، جنگهای سایه ای ایجاد کند.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم