‘به طور جدی؟’ توییت رمزآلود هیلاری کلینتون شامل تیراندازی قدیمی ضد ترامپ جرقه Twitterstorm

‘به طور جدی؟’ توییت رمزآلود هیلاری کلینتون شامل تیراندازی قدیمی ضد ترامپ جرقه Twitterstorm

آمریکا

URL کوتاه دریافت کنید

پیش از این ، هیلاری کلینتون ، که در انتخابات ریاست جمهوری 2016 به دونالد ترامپ ، رقیب جمهوریخواه خود باخت ، از نامزد نامزد انتخابات ریاست جمهوری دموکرات دموکرات حمایت کرد ، رئیس جمهور فعلی ایالات متحده را به دلیل تصور اشتباه اوضاع در این کشور مورد انتقاد قرار داد.

هیلاری کلینتون به توییتر رفته است تا انتقادات بسیار معروف خود از دونالد ترامپ را تکرار کند.
نامزد پیشین ریاست جمهوری دموکرات ، که در انتخابات ریاست جمهوری 2016 به رقیب جمهوری خواه خود ترامپ در کالج انتخاباتی علی رغم کسب اکثر آرا popular مردم ، شکست خورد ، پست کری سیورشیاری ، دستیار پیشین مبارزات انتخاباتی خود را دوباره منتشر کرد.

رئیس کلینتون در سال 2016 با ارسال بخشی از سخنرانی بانوی اول سابق ، به تاریخ 22 ژوئن 2016 ، در توییتر خود برای ارسال خطاب احساسی به رای دهندگان در آستانه انتخابات ریاست جمهوری نوامبر ارسال کرد.

در این گزارش ، او با مخالفت خود از ترامپ به عنوان ادعا شده برای مقابله با بحران های در حال ظهور آمریكا ناقص است ، اظهار داشت: به نظر می رسد پست دستیاری اشاره به ماهیت نبوی سخنان وزیر امور خارجه سابق دارد. دموکراتها گروههایی را به صدا در می آورند که ترامپ را بخاطر مدیریت نادرست در بسیاری از مسائل ، اخیراً – بیماری همه گیر ویروس کرونا ، مورد انتقاد قرار می دهند.

کلینتون بازتوییت خود را به صورت رمزگونه عنوان کرد که “برای همه چیز سخنرانی دارد”.

برخی از کاربران اینترنتی با نویسنده پست موافق بودند و اظهار نظر کردند که هیلاری کلینتون “در مورد همه چیز حق داشت”.

با این حال ، دیگران با استفاده از توییتر پیشنهاد کردند که کلینتون بخاطر شکست های خود اعتبار کسب کند.

برخی از نظرات ، استراتژی “Pied Piper” را که گفته می شود اعضای تیم هیلاری کلینتون در انتخابات مقدماتی 2016 ، در مورد پوشش رسانه ای حوزه جمهوری خواه ، که “ترقی” ترامپ و سایر افراد دور از منزل را به کار می برد ، به منظور اجبار نامزدهای واقعی آنها به کار می برد ، به یاد می آورند. فکر می کنم به موقعیت های افراطی تر برسیم

برخی در شبکه های اجتماعی ابراز تردید کردند که هیلاری کلینتون به عنوان رئیس جمهور می توانست بیماری همه گیر COVID-19 را بهتر از دونالد ترامپ مدیریت کند.

هیلاری کلینتون ، که پیش از انتخابات جو بایدن ، نامزد انتخابات ریاست جمهوری دموکرات را پیش از انتخابات نوامبر در ایالات متحده تأیید کرده بود ، انتقاداتی را از دونالد ترامپ به دلیل ادعای ضعف در برخورد با مجموعه ای از مسائل پیش روی آمریکا ، از جمله “هزینه های گزاف” دفاعی ایالات متحده ، مطرح کرده است. او اصرار داشت كه به جاي آماده شدن براي مقابله با تهديدات جديد در صحنه جهان ، براي سو mis مديريت بيماري همه گيري ويروس كرونا ، از “مسير اشتباه” دور شود.