به روز رسانی آسانژ ؛ آتش سوزی کالیفرنیا خشمگین است

به روز رسانی آسانژ ؛ آتش سوزی کالیفرنیا خشمگین است

آیا آمریکا به بازرسی مدنی احتیاج دارد؟

به ما پیوست نیل کلارک، روزنامه نگار ، پخش کننده و مدیر مالکیت عمومی و دکتر کنت سورین ، استاد برجسته ادبیات و استاد دین و نظریه انتقادی در دانشگاه دوک برای بحث در مورد جولیان آسانژ به ما پیوستند. این دادگاه در هفته سوم خود است و بیشتر تمرکز بر روی اتهامات هکری علیه وی بوده است – که به نظر می رسد در دادگاه فاش شده است که بسیار ناچیز است. ما همچنین در این هفته در مورد ترس از عواقبی که برخی از شاهدان با آن زندگی می کنند ، از جمله برخی از اعضای یک شرکت امنیتی اسپانیایی متهم به جاسوسی برای آسانژ برای CIA در حالی که وی در سفارت اکوادور زندگی می کرد ، شنیدیم که از ترس اجازه شهادت را به صورت ناشناس ارائه دادند. توسط رئیس آن شرکت ربوده یا کشته شده است.

دکتر ریس هالتر، پخش کننده برنده جایزه ، زیست شناس برجسته حفاظت و نویسنده کتاب “فاجعه زیست محیطی و ترمیم اکولوژیکی” ، برای بحث در مورد آتش سوزی های کالیفرنیا به ما پیوست. خبرهای بدی برای ساکنان ناپا و دره Sonoma و نیروهای آتش نشانی که در آنجا کار می کنند وجود داشت – اکنون هوا با آنها مطبوع نیست. هوا به طور غیرمعمولی گرم است و در شرف باد است و باعث هشدارهای پرچم قرمز در مناطق مختلف کالیفرنیای شمالی برای 24 ساعت آینده می شود. شیشه آتش اکنون بیش از 51 هزار هکتار مساحت را پوشش می دهد و تا شب گذشته فقط 2 درصد آن موجود بود.

بن نورتون – روزنامه نگار ، نویسنده ، فیلمساز ، دستیار ویراستار The Grayzone و تهیه کننده پادکست Rebels با اعتدال ، به ما می پیوندد و در مورد قطعه اخیر خود در Grayzone با عنوان “جعل اخبار جعلی: ستاره پادکست NY Times دروغ گفت که برای پیوستن به داعش” دروغ گفت. سرب ، منبع اصلی پادکست برنده جایزه نیویورک تایمز ، خلافت ، دستگیر و به اتهام دروغ گفتن در مورد پیوستن به داعش متهم شده است. رسانه اصلی به داستان جعلی این مرد به عنوان هسته اصلی گزارش خود اعتماد کرده بود و گفت که دو مقام دولت ایالات متحده به طور مستقل هویت او را تأیید کرده اند.

فیلیپا هیوز، مدیر جستجوی آمریکا؛ و دکتر دیو راگلند، همیار ارشد بایارد رستین در بورسیه آشتی و یکی از بنیانگذاران پروژه حقیقت گویی ، برای بحث در مورد روند مدنیت و گفتگو با ما همراه باشید. آیا شعار جدید آمریکایی ها تبدیل خواهد شد آیا تو ساکت می شوی ، مرد. در بعضی از روزها به نظر می رسد تمدن هنوز حاکم بر روز است ، ما در برنامه های خود انواع و اقسام افراد را داریم ، می بینیم افرادی که در سراسر این کشور برای اداره شهرها با هم کار می کنند ، بنابراین همه چیز از دست نرفته است. اما پس از آن ، ما همچنین رویدادهایی مانند بحث سه شنبه شب ریاست جمهوری را داریم که تمدن از پنجره به بیرون پرتاب می شود. و البته این فقط ترامپ و بایدن نیست ، ما شاهد حزب گرایی در سیاست های خود هستیم مانند هرگز.

* داعش (معروف به داعش ، دولت اسلامی) یک گروه تروریستی است که در روسیه ممنوع است

ما خیلی دوست داریم نظرات شما را در این مورد دریافت کنیم [email protected]