به جذامیان در سر شما

به جذامیان در سر شما

در قسمت امروز The Backstory ، مجری لی استراناهان درباره وقایع فعلی ، اخراج دو افسر پلیس لوئیزویل که در تیراندازی برونا تیلور شرکت داشتند ، صحبت کرد و میچ مک کانل اعلام کرد هیچ راهی برای بررسی 2000 دلار محرک COVID-19 وجود ندارد.

میهمانان

یان شیلینگ – تحلیلگر ، محقق و بلاگر ژئوپلیتیک | Brexit ، جهش های COVID-19 که در انگلیس یافت شده است و اطلاعات نادرست رسانه های انگلیس

جیم جاترا – وکیل ، متخصص روابط رسانه ای | کلیسای ارتدکس روسیه ، اداره جو بایدن و تجزیه احتمالی ایالات متحده

در ساعت اول ، لی با ایان شیلینگ در مورد خروج اسكاتلند از اتحادیه اروپا و تقلب در انتخابات 2020 در آمریكا صحبت كرد. ایان درباره بی توجهی رسانه ها در انگلیس به اعتراضات در مورد انسداد و واكسن های COVID-19 صحبت كرد. یان درباره ادعای تقلب در انتخابات در ، استفاده از برگه های رای گیری از طریق پست و چگونگی برنامه ریزی تاکتیک های دموکرات ها از یک سال قبل از انتخابات بحث کرد.

در ساعت دوم ، لی با جیم جاتراس در مورد تقسیم داخلی آمریکا ، چگونگی مدیریت دولت بایدن / هریس در سیاست خارجی و جدایی احتمالی دولت صحبت کرد. جیم درباره برنامه لیبرال گروههایی مانند Black Lives Matter و LGBT که اختلافات عمده ای را بین شهروندان آمریکایی ایجاد می کند ، بحث کرد. جیم در مورد انتخابات 2020 صحبت کرد و اینکه چگونه “تقلب” در انتخابات باعث صدمه جبران ناپذیری در میان آمریکایی ها و انتخابات آینده شده است.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم