بهداشت اول: سیاستمدار اسپانیایی پس از دوش گرفتن در جلسه ویدیوی دولت ، استعفا می دهد

بهداشت اول: سیاستمدار اسپانیایی پس از دوش گرفتن در جلسه ویدیوی دولت ، استعفا می دهد

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

در تلاش برای سرعت بخشیدن به گسترش سریع رمان کروناویو (COVID-19) ، مردم در سراسر جهان به مطالعه و کار از راه دور منتقل شده اند ، که تجربه جدیدی برای بسیاری است. داستان های بسیاری از حوادث خنده دار وجود دارد که با تمرین اشتغال مجازی ارتباط دارد و در اینجا نمونه ای تازه ، مستقیم از اسپانیا وجود دارد.

روزنامه گاردین روز جمعه گزارش داد ، برناردو بوستیلو ، یک مشاور در شهرداری Torrelavega در جنوب اسپانیا ، پیشنهاد داد که پس از اینکه مدیریت زندگی خود را انجام دهد ، در یک جلسه آنلاین شورا که با حضور شهردار ، روزنامه نگاران و ساکنان محلی برگزار شد ، استعفا دهد.

شورای شهرداری جلسه‌ای را برای بحث درمورد موضوعاتی که Torrelavega با اجتماع حدود 52000 نفر برگزار کرده بود ، برگزار کرد. از آنجایی که این جلسه بیش از زمان برنامه ریزی شده طول کشید ، بوستیلو که طبق گزارش های خود شغل دیگری به عنوان مربی شنا دارد ، سعی کرد با دوش گرفتن قبل از خاموش کردن دخترش به تعهدات خود ، ضمن گوش دادن به همکاران ، در وقت خود صرفه جویی کند.

همه چیز عادی بود تا این که سیاستمدار رایانه خود را با خود به داخل حمام برد و فراموش کرد که دوربینش را خاموش و میکروفن خود را خاموش کند.

تصویری از بوستیلو ، که تا حدی توسط یک صفحه شیشه ای یخ زده تار شده است ، در سمت چپ پایین صفحه جلسات نشیمن ظاهر شد ، زیرا سیاستمدار از دوش او لذت می برد ، در حالی که قانونگذاران بطور جدی درباره برنامه های پاکسازی یک رودخانه محلی بحث می کردند.

مرد تا وقتی که دوش گرفتن را تمام کند از اینکه قابل رویت و شنیده شدن است ، آگاهی نداشت. او حتی صدای تلفن همراه خود را نیز به طرز ناخوشایند نشنید ، زیرا سایر مشاوران به شدت سعی کردند به او بگویند چه اتفاقی افتاده است.

“به برنی چیزی بگو. سریع به او چیزی بگو. “یکی از همکارانش در فیلم شنیده شد. یکی دیگر از این سؤال که “ما نمی توانیم او را قطع کنیم یا کاری انجام دهیم؟”

شهردار با درک اینکه ممکن است دوش بوستیلو ادامه یابد ، شهردار تصمیم به پایان جلسه مجازی گرفت و این فیلم ویروسی شد.

بوستیلو اظهار داشت که حادثه وی بخشی از مبارزات دوره همه گیر برای متعادل کردن کار در خانه و مراقبت از کودکان بوده است.

بوستیلو گفت: “حکایات از این دست در هفته های اخیر به لطف شکوفایی در کار از راه دور متداول شده است.”

بوستیلو با بیان اینکه شرمنده بدنش نیست ، زیرا بیشتر عمر خود را به عنوان مربی شنا کار کرد و افزود که او انتظار نداشت که حرفه سیاسی خود به این شیوه تمام شود.

وی گفت: “من نیمی از عمرم را نیمه برهنه گذرانده ام و هرگز شرمنده برهنگی نبودم ، خواه خودم یا دیگران.” “من نمی توانم کمک کنم اما از پایان زندگی سیاسی من پشیمانم […] مربوط به برهنه من است ، که چیز بزرگی نیست. “