بهترین پیش بینی ها برای سال 2021

بهترین پیش بینی ها برای سال 2021

در این قسمت از خطاهای خطا ، جمارل توماس و شین استراناهان میزبان درباره آنچه ممکن است در سال جدید ببینیم بحث می کنند. چه اتفاقی خواهد افتاد که رئیس جمهور جدید آمریکا در ژانویه زمام امور را به دست گیرد و واکسن ها به راحتی در دسترس قرار بگیرند؟

میهمانان:

مارک اسلبودا – تحلیلگر روابط بین الملل و امنیت | سرمایه داری شوک و سقوط اتحاد جماهیر شوروی سوسیالیستی

کریس اسمالز – فعال و بنیانگذار TCOEW | به روز رسانی اقدام TCOEW

گارلند نیکسون – CoHost ساعت بحرانی | پیش بینی های جسورانه برای سال 2021

دکتر بیل هونیگمن – فعال بهداشت پیشرو | لایحه محرک (نه چندان محرک)

اصطلاح “دکترین شوک” برای توصیف استراتژی استفاده از گمراهی عمومی پس از یک شوک جمعی ، مانند جنگ ، کودتا ، حملات تروریستی ، سقوط بازار یا بلایای طبیعی ، برای اعمال اقدامات رادیکال طرفدار شرکت مورد استفاده قرار می گیرد. مارک اسلبودا ، تحلیلگر روابط بین الملل ، سرمایه داری تکان دهنده را به سقوط اتحاد جماهیر شوروی سوسیالیستی مرتبط می داند.

کنگره کارگران ضروری برای توزیع مجدد ثروت ، محافظت از طبقه کارگر در برابر مدیران عامل مانند جف بزوس و حذف کلی میلیاردرها مبارزه می کند. بنیانگذار TCOEW کریس اسمالز در این نمایشگاه حاضر می شود تا در مورد فعالیتهای سازمان به ما اطلاع دهد.

سرانجام ، ما در حال انتقال به یک سال جدید هستیم. این باید با روی کار آمدن جو بایدن ، توزیع واکسن COVID و معامله Brexit بسیار متفاوت از سال 2020 باشد. CoHost ساعت بحرانی گارلند نیکسون بزرگترین پیش بینی خود را برای سال 2021 ارائه می دهد.

هیچ یک از لوایح محرک شامل دارو برای همه یا هر چیز مرتبط با مراقبت های بهداشتی نیست که به نفع مردم باشد. با در نظر گرفتن تمام موارد اضافی غیرضروری ، قانون گذاران می توانستند بودجه ای را برای سیستم بهداشت و درمان اختصاص دهند. دکتر بیل ، یک فعال مراقبت های بهداشتی مترقی ، این لایحه را از دریچه یک فرد مترقی خرد می کند.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم