‘بهترین های ستاره ، اما خانواده اش نیستند’: شهروندان از رابطه دوستی Sussexes با آدل ناراضی هستند

‘بهترین های ستاره ، اما خانواده اش نیستند’: شهروندان از رابطه دوستی Sussexes با آدل ناراضی هستند

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

این زوج سلطنتی و خواننده Rolling in Deep در سال 2018 در طول آشپزخانه اجتماع برای قربانیان آتش سوزی برج گرنفل آشنا شدند. سالها پیش ، آدل اعتراف کرده بود که وی پس از دوک سوسکس بوده است. “من یک دوشس واقعی خواهم بود! من یک شب با او دوست دارم. به نظر می رسد که او یک خنده درست است. “

کاربران رسانه های اجتماعی از شاهزاده هری و همسرش مگان مارکل با دوست داشتن آدل بهترین دوست ، ناراضی هستند. آینه روزانه فاش كرد كه گفته می شود این خواننده در زندگی لس آنجلس مربی Sussexes است. این هنرمند 15 برنده گرمی پنج دقیقه از ویلای هشت خوابه ای که زوج سلطنتی در آن اجاره دارد زندگی می کند و براساس این روزنامه ، سوسکس ها پس از عزیمت به ایالات متحده ، با خواننده 32 ساله دوست شدند.

آینه روزانه استناد به یک منبع ناشناس ، که گفته است که این هنرمند به شاهزاده هری و مگان مرکل کمک می کند تا در لس آنجلس مستقر شوند و زندگی احتیاطی را طی کنند. “آدل عاشق محله است. او همچنین به مکانهای پیش دبستانی و با احتیاط پسر چهار ساله اش” آنجلو “توصیه کرده است تا آرچی را در آنجا بردارد که آنها توسط طرفداران بمباران نشوند.” آینهو اضافه کرد که مگان “تحسین می کند” چگونه آدل با وجود اینکه یک ستاره بزرگ پاپ بود ، توانست از کانون توجه قرار بگیرد.

شهروندان شهروند از این خبر که باعث نارضایتی زوج سلطنتی شد به دلیل عدم برقراری روابط خوب با خانواده خود ناامید شدند.

دیگران خاطرنشان كردند: از آنجا كه سوسكس ها به ایالات متحده نقل مکان كردند ، جایی كه ماركل متولد و بزرگ شد ، شاهزاده هری ناخوشایند به نظر می رسد.

هنوز دیگران تصور می کردند که برقراری ارتباط با آدل برای شاهزاده هری خوب خواهد بود …

در آغاز ماه ژانویه ، دوک و دوشس ساسکس با اعلام تمایل خود به کناره گیری از نقشهای ارشد در خانواده سلطنتی و کار برای استقلال مالی ، انگلیس را شوکه کردند. این اقدام موسوم به “Megxit” همه کشور را قطبی کرد و این زن و شوهر به خاطر این تصمیم به شدت مورد انتقاد قرار گرفت. تمرکز ویژه روی تمایل زوجین برای تعادل بین وقت خود بین انگلستان و آمریکای شمالی بود ، که باعث افزایش قابل توجهی صورتحساب های حمل و نقل و امنیت ، توسط مالیات دهندگان می شود.