بنیانگذار مایکروسافت بیل گیتس می گوید Android اپل را خرد می کند – از طریق یک برنامه iPhone

بنیانگذار مایکروسافت بیل گیتس می گوید Android اپل را خرد می کند – از طریق یک برنامه iPhone

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

https://cdn1.img.sputniknews.com/img/07e5/03/01/1082222300_0:322:3070:2048_1200x675_80_0_0_f7e927d8f44e32f495cb3cc8c0e4cc1a.jpg

اسپوتنیک بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/viral/202103011082222238- android-crushes-apple-says-microsoft-founder-bill-gates–via-an-iphone-app/

بیل گیتس اجازه داد تلفن های دارای سیستم عامل اندروید را به iOS اپل ترجیح دهد زیرا آنها اغلب با نرم افزار مایکروسافت ، غول بزرگ فناوری که وی در سال 1975 تاسیس کرد ، از قبل نصب می شدند.

بنیانگذار مایکروسافت ، بیل گیتس ، فاش کرد که دستگاه های تلفن همراه اندرویدی را به یک آیفون سفید اپل مروارید ترجیح می دهد.

میلیاردر Big Tech این نظر را به آندرو راس سورکین ، روزنامه نگار CNBC و NY Times ، در مورد برنامه فقط دعوت کلاب هاوس گفته است.

گیتس گفت: “من در واقع از تلفن اندرویدی استفاده می کنم.” “از آنجا که می خواهم همه امور را پیگیری کنم ، غالباً با آیفون ها بازی خواهم کرد ، اما موردی که با خود حمل می کنم ، اندروید است.”

اما سرمایه دار ویندوز دلیل اصلی او را برای ترجیح سیستم عامل گوگل به iOS اپل اعلام کرد – زیرا تلفن های اندرویدی اغلب از قبل با نرم افزارهای شرکت او بسته بندی می شوند.

گیتس گفت: “برخی از سازندگان اندروید نرم افزار مایکروسافت را از قبل نصب می کنند که این کار را برای من آسان می کند.” “و آنها انعطاف بیشتری در مورد چگونگی ارتباط نرم افزار با سیستم عامل دارند بنابراین من در نهایت به آن عادت کردم.

وی در پاسخ به این س whichال که کدام شرکتهای فناوری با هیجان انگیزترین تحولات روبرو هستند ، او متواضع نبود.

گیتس گفت: “آمازون کارهای بزرگی انجام می دهد ، اپل کارهای بزرگی انجام می دهد ، فیس بوک.” “اما ، از نظر واقعاً عبور از مرزهای علوم کامپیوتر و معماری و هوش مصنوعی ، من می گویم گوگل و مایکروسافت تعهد تحقیق و توسعه قوی دارند – هم چیزهایی که به طور آشکار به اشتراک می گذارند و هم چیزهایی که برای محصولات خودشان روی آنها تمرکز می کنند.”

افشای سیستم عامل گیتس توفان جزئی Twit را ایجاد کرد. یکی از توئیترها گفت که ترجیح اندروید گیتس برای همه گیک ها “واضح” است.

اما دیگری اشاره کرد که رئیس مایکروسافت نظرات خود را درباره برنامه ای فقط برای آیفون در دسترس قرار داده است.

دیگری این شور و شوق رسانه ای را درمورد اینكه میلیاردر در هنگام آشفتگی جهان از چه نوع تلفنی استفاده می كند ، مسخره كرد.