بنا بر گزارش ها ، وزارت امور خارجه آمریكا گزارش های اطلاعاتی را در مورد روزنامه نگاران در مورد اعتراضات پورتلند ایجاد كرد

بنا بر گزارش ها ، وزارت امور خارجه آمریكا گزارش های اطلاعاتی را در مورد روزنامه نگاران در مورد اعتراضات پورتلند ایجاد كرد

در این نسخه از ساعت بحرانی ، همكاران میزبان دکتر ویلمر لئون و گارلند نیكسون با نویسنده Caleb Maupin در مورد گزارش اخیر واشنگتن پست صحبت می كنند كه گفته است وزارت امنیت داخلی آمریكا (DHS) “گزارشهای اطلاعاتی” را درباره خبرنگاران گردآوری كرده است. که اعتراضات خود را در پورتلند ، اورگان پوشش داده اند.

وی گفت: “طی یک هفته گذشته ، دفتر اطلاعات و تجزیه و تحلیل وزارت اطلاعات سه گزارش اطلاعات منبع باز را به آژانس های اجرای قانون فدرال و سایرین منتشر کرده است ، به طور خلاصه توییت هایی که توسط دو روزنامه نگار نوشته شده است – خلاصه گزارش نیویورک تایمز و سردبیر وبلاگ. Lawfare – و با ذکر اینكه آنها اسناد و مدارك بدون پرده درمورد عملیات DHS در پورتلند منتشر كرده اند ، “روزنامه واشنگتن پست روز پنجشنبه گزارش داد. “گزارش های اطلاعاتی ، به دست آمده توسط واشنگتن پست ، شامل توضیحات و تصاویر کتبی از توئیت ها و تعداد دفعاتی که دیگران پسندیده شده و یا مجدداً بازنویسی شده اند” می باشد. ما از این چه می کنیم؟

روز پنجشنبه ، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریكا توئیت كرد: “با رأی گیری جهانی از طریق ایمیل (رأی گیری بدون حضور ، كه خوب باشد) ، سال 2020 غیرقانونی ترین و تقلب ترین انتخابات در تاریخ خواهد بود. این برای آمریکا بسیار شرم آور خواهد بود. انتخابات را به تاخیر بیاندازید تا مردم بتوانند به درستی ، ایمن و با خیال راحت رأی دهند؟ “ما برای این کار چه می کنیم؟

واشنگتن پست روز جمعه گزارش داد: “كاخ سفید مایل به توافق با دموكرات ها است كه مقررات مجلس جمهوری سنا را با هدف حمایت از كارفرمایان ، بیمارستان ها و مدارس در برابر دادخواست های مربوط به كرونوی ویروس ، طبق گفته دو نفر با آگاهی از برنامه ریزی داخلی كاخ سفید” ، واگذار می كند. . “میچ مک کانل ، رهبر اکثریت سنا (R-KY) کف مجلس سنا را کنترل می کند و می تواند معامله ای را که از گفته او نتیجه می گیرد ، جزء ضروریات هر بسته محرکی قرار دهد.” همه این درگیری ها در حالی اتفاق می افتد که قرار است پاداش هفته بیکاری 600 در نیمه جمعه منقضی شود ، مگر اینکه کنگره به تمدید آن رای دهد. چه می توانیم انتظار داشته باشیم؟

روزنامه واشنگتن پست روز جمعه گزارش داد كه ترامپ روز پنجشنبه “پس از پیشنهاد به تأخیر انداختن انتخابات 3 نوامبر و ادعای بدون مدرک مبنی بر رای گیری گسترده نامه پستی” فاجعه آمیز “منجر به نتایج تقلب آمیز ، توبیخ های فوری را از سراسر طیف سیاسی جلب کرد.” بعدش چی پیش میاد؟

روزنامه نیویورک تایمز روز پنجشنبه گزارش داد: “تولید اقتصادی با سریع ترین سرعت در رکورد خود در بهار گذشته سقوط کرد زیرا همه گیر کوراو ویروس مشاغل را در سراسر ایالات متحده مجبور کرد که درهای خود را ببندند و میلیون ها آمریکایی را برای هفته ها در خانه خود تعطیل نگه داشتند.” وزارت بازرگانی روز پنجشنبه گفت: “تولید ناخالص داخلی – وسیع ترین اندازه کالاها و خدمات تولید شده – در سه ماهه دوم سال 9.5٪ کاهش یافته است.” این امر چگونه بر پیشرفت ایالات متحده تأثیر خواهد گذاشت؟

میهمانان:

Caleb Maupin – روزنامه نگار و تحلیلگر سیاسی

دکتر امیت رایلی – استادیار و مدیر مطالعات آفریقا در دانشگاه DePauw

خانه نیکو، فعال سیاسی ، روزنامه نگار مستقل ، پادکستر

جیم کاواناوه، نویسنده در thepolemicist.net و CounterPunch و نویسنده “Over Rainbow: مسیرهای مقاومت بعد از جورج فلوید”

دکتر کالین کمپبل – واشنگتن دی سی ، خبرنگار ارشد اخبار

دکتر مارگرت کیمبرلی – سردبیر و نویسنده ارشد گزارش سیاه برنامه و نویسنده “پیشگیری: آمریکای سیاه و روسای جمهور”

دکتر دانیا فرانسیس – استادیار اقتصاد در دانشگاه ماساچوست آمرست

دکتر لینوود توحید – استادیار اقتصاد در دانشگاه میسوری-کانزاس سیتی

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم