بنا بر گزارش ها ، كانی وست پس از اعلام برنامه های طلاق خود از دیدن كیم كارداشیان خودداری می كند

بنا بر گزارش ها ، كانی وست پس از اعلام برنامه های طلاق خود از دیدن كیم كارداشیان خودداری می كند

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

کانی وست ، رپر و خودخوانده “دونده ریاست جمهوری” ، این هفته هواداران خود را نگران کرد پس از آنکه در یک توییتر تازه حذف شده توییتر فاش کرد که قصد دارد از همسرش شش سال کیم کارداشیان طلاق بگیرد ، ظاهراً به خیانت وی اشاره کرده است. این اتفاق اندکی پس از سخنرانی کمپین عاطفی وی در کارولینای جنوبی اتفاق افتاد.

منابعی به TMZ گفتند: كانی وست حداقل در دو نوبت از دیدن همسرش كیم كارداشیان خودداری كرد و هنگام ملاقات با وی به دیدار او در مزارع وایومینگ رفت. بنا بر گزارش ها ، خواننده رپ “عیسی مسیح پادشاه است” در مورد تلاش های همسرش برای بحث در مورد سلامت روانی وی بسیار پذیرا نبود ، زیرا او نوسانات اخیر و اظهار نظر جنجالی خود را با نبرد با اختلال دو قطبی توضیح داد.

خودیها گفتند “ارتباط بسیار کمی” بین این زوج وجود دارد ، که در سال 2014 پس از تظاهرات عاطفی وست در کارولینای جنوبی گره خورده ، گره گره خورده است ، زیرا رپر در حال حاضر در تلاش است تا آخرین مسابقه را در رقابت ریاست جمهوری سال 2020 آمریکا بدست آورد. در حین فعالیت مبارزات انتخاباتی ، وست چندین بار گریه کرد ، زیرا او جزئیات عمیقاً شخصی در مورد ازدواج خود به اشتراک گذاشت ، از جمله افشاگری وی در مورد برنامه هایی برای سقط جنین دختر زوج شمالی.

مدت کوتاهی پس از تجمع کارولینای جنوبی ، وست بر روی دو رانت جداگانه توییتر رفت ، جایی که وی همسرش کیم کارداشیان و خانواده وی را به تلاش برای ارتکاب غیرقانونی وی برای مشاهده پزشکی متهم کرد. او همچنین در روز دوشنبه شب ، به شوک خیلی ها ، فاش کرد که در پی یک رابطه ادعا با مایک میل ، مادر چهار فرزندش کیم را طلاق داد ، کاری که هر دو آنها آن را انکار کردند.

این ارسال های احساسی و کمی متناقض اکنون از فید توییتر وست حذف شده است.

کیم کارداشیان خیلی زود خطاب به این پیام ها گفت با وجود بیماری روانی همسرش خانواده “بی قدرت” بودند.

وی در اینستاگرام خود در اینستاگرام نوشت: “افرادی که از این تجربه بی خبر هستند و یا از این تجربه دور نیستند ، می توانند قضاوت کنند و نفهمند که خود فرد مجبور است در فرایند کمک گرفتن شرکت کند. هر چقدر خانواده و دوستان سخت تلاش کنند.”

به دنبال گزارش ها مبنی بر این که رپر مایل به برقراری ارتباط با همسرش نبود و تلاش های او برای دیدن او را رد کرد ، شهروندان به صفوف پیوستند تا در مورد سرنوشت چهار فرزند خردسال این زوج ، شمال ، 7 ، سن ، 4 ساله ، شیکاگو ، 2 و یک ساله بحث کنند. مزامیر مزامیر. برخی حتی اصرار داشتند كه كیم در واقع به مجوز وست برای ورود به مزرعه خود احتیاج ندارد ، زیرا این دو دارایی مشترک زیادی در اختیار دارند و آرزو می كنند كه او در هنگام فروپاشی ذهنی آشكار شوهرش قوی باشد.

حامی صوتی دونالد ترامپ در گذشته ، وست نامزد انتخابات ریاست جمهوری خود در این ماه را اعلام كرد و اظهار داشت كه او از رئیس جمهور ایالات متحده ناامید شده و اكنون اگرچه قبلاً نیز از دست داده ، زیر پرچم “حزب تولد” اداره خواهد شد. مهلت حضور در رای گیری در چندین ایالت.