بلیط کامل: کامالا هریس نامزد VP را قبول می کند

بلیط کامل: کامالا هریس نامزد VP را قبول می کند

در این قسمت از خطوط خطا ، میزبان جمارل توماس و شین استراناهان درمورد موضوعات مختلفی از چشم انداز قدرت هسته ای جدید در خاورمیانه تا نحوه پاسخ دولت های مختلف به COVID-19 به ظاهر DNC کامالا هریس بحث و گفتگو کردند.

میهمانان

Bradley Blankenship – روزنامه نگار ، تحلیلگر سیاسی و گزارشگر مستقل مستقر در پراگ | چگونه بلاروس بازی خواهد کرد؟

والتر اسمولارک – اسپوتنیک نیوز تحلیلگر و تهیه کننده هوا با صدای بلند و پاک از M-F از ساعت 4-6 بعد از ظهر EST | آیا چین به عربستان سعودی در ساخت هسته های کمک می کند؟

بن سوان – جوایز جوایز اخبار تلویزیونی برنده جوایز ، روزنامه نگار تحقیق و میزبان برنامه Boom Bust که روزهای هفته در RT America پخش می شود | پاسخ های COVID-19

مونولوگ ساعت اول جمارل ابراز ناامیدی کرد که اعتماد دموکرات ها به سیاست هویت ، سیاست بهتری را ارائه نمی دهد.

سپس میزبان به بردلی بلانكنیت پیوستند كه اوضاع در بلاروس را مورد بحث و گفتگو قرار داد و گفت كه وی بلاروس را معادل مستقیمی با سرنگونی دولت اوکراین چند سال پیش نمی بیند. وی گفت که او در بلاروس نارضایتی های واقعی تری می بیند و معتقد است که اوضاع سرانجام به نوعی میانجیگری منجر می شود ، نه سرنگونی مستقیم دولت. بردلی گفت که وی همچنین فکر می کند دلیل ایالات متحده و سایر دولت های غربی خواستار تغییر در بلاروس بسیار واضح است – آنها می خواهند این کشور را به منظور خنثی کردن دارایی های این کشور خصوصی کنند ، که این کار در روسیه نیز در دهه 1990 انجام شد. وی همچنین درباره ناتوانی مایك پومپئو در متقاعد كردن كشورهای اروپای شرقی مبنی بر تهدید چین و روسیه صحبت كرد و گفت كه این نشان می دهد كه ایالات متحده دیگر یكپارچه نیست.

ساعت دوم ، میزبان ها به والتر اسمولارک پیوستند و آنها با بحث در مورد گزارش هایی مبنی بر اینکه چین به عربستان سعودی در توسعه سلاح های هسته ای کمک می کند ، شروع کردند ، داستانی که والتر فکر می کند بسیار دور از ذهن است. با این حال ، او فکر می کند عربستان سعودی خیلی خوب ممکن است در حال تولید سلاح هسته ای باشد. وی در مورد چگونگی پنهان کاری اسرائیل با اسلحه هسته ای ، به قدرت در منطقه از جمله کار در بلوک علیه کشور ایران پرداخت. بازارها در سرتاسر جهان ، آنها فقط به صادرات از ایالات متحده متکی نیستند ، و آنها نیز با تحریم های آمریکا به تحریم های آمریکا پاسخ می دهند ، و او می بیند که اگر دولت ترامپ همچنان به فشار سیاست های ضد چین ادامه دهد ، افزایش می یابد.

در ساعت سوم ، شین و جملر به بن سوان پیوستند و آنها درباره پیشرفت های همه گیر COVID-19 بحث کردند ، از جمله این واقعیت که سوئد ، که به ویژه برجام اقتصاد خود را تعطیل نکرد ، تعداد زیادی در حال سقوط است در حالی که کشورهایی مانند ژاپن ، که قفل های سنگینی را تحمیل کرده است ، می گوید که شمار تلفات آن در حال افزایش است. بن اظهار داشت که بدترین وضعیت هنوز به دست نیامده است ، زیرا بسیاری از شرکتهای آمریکایی کارگران را به اندازه ممکن کاهش داده و یا اخراج نکرده اند. وی همچنین گفت ، فکر می کند که یک اندازه متناسب با رویکرد COVID-19 متناسب است ، اشتباهی است که بارها و بارها مرتکب می شود ، و افرادی که آسیب پذیرتر هستند ، مانند افراد جوانتر ، نباید با همان شیوه آسیب پذیر رفتار کنند. جمعیت مانند سالمندان.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم