بله ، ما در حال حاضر در یک رکود بزرگ قرار داریم

بله ، ما در حال حاضر در یک رکود بزرگ قرار داریم

در قسمت امروز Loud & Clear ، برایان بکر و جان کیریاکو به تحلیلگران و تهیه کنندگان Sputnik News ملحق می شوند که والتر اسمولارک و نیکول روسول هستند.

جمعه بخش یک ساعته هفتگی Loud & Clear ، هفته بررسی ، حدود هفته در سیاست ، سیاست و امور بین الملل است. امروز آنها روی تعداد بیکاری عظیمی تمرکز می کنند ، مشکلی که کارگران و مشاغل کوچک در حال حاضر با آن دست و پنجه نرم می کنند ، در حالی که بوئینگ کمک مالی دریافت می کند ، چه شرکت های بیمه قصد پرداخت هزینه های همه گیر را دارند ، سر ، و موارد دیگر

نزدیک به 17 میلیون آمریکایی در سه هفته گذشته درخواست مزایای بیکاری را داده اند – شماره هایی که از زمان رکود بزرگ دیده نشده است. کنگره ، کاخ سفید و فدرال رزرو همه با کاهش هزینه های هنگفت پول وام گرفته شده و تلاش برای فراهم آوردن یک بافر برای مشاغل کوچک و بزرگ ، همه را کاهش داده اند. اما آیا برای جلوگیری از ورود کشور به افسردگی دیگر کافی است؟ دکتر جک راسموس، استاد اقتصاد در کالج سنت مری ، کالیفرنیا و نویسنده کتاب “Scourge of Neo-Liberalism: سیاست ایالات متحده از ریگان تا ترامپ” است که کارش در www.jackrasmus.com است ، به این نمایش پیوسته است.

اکثر ایالت ها ساکنان سالم را ترغیب می کنند خانه را برای پیاده روی ، دوچرخه یا دویدن برای ورزش ترک کنند ، مشروط بر اینکه شش فوت از هر کس دیگری باقی بماند تا سرعت تاج را متوقف یا متوقف کند. اما بسیاری از پیاده روهای شهری به خودی خود شش فوت ندارند. برخی از شهرها برخی خیابانها را به سمت اتومبیل ها بسته می کنند تا واکرها ، دوچرخهسواران و دوندگان بتوانند با خیال راحت حرکت کنند. اما بسیاری از آنها – در معرض خطر ساکنان خود نیستند. برایان و جان با هم صحبت می کنند کتی لنگ، یک مدافع ایمنی عابر پیاده و متخصص برنامه ریزی و حمل و نقل شهری است.

امروز جمعه است! بنابراین وقت آن است که بدترین و گمراه کننده ترین عناوین هفته باشد. برایان و جان با هم صحبت می کنند استیو پت، یک روزنامه نگار مستقل که انتقادات وی به رسانه های اصلی از ویژگی های سایت وی Left I on the News و توییترleftiblog و تهیه کننده Sputnik است نیکول روسل.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم


پاسخی بگذارید