بلا تورن پس از اینکه توسط کاربران OnlyFans متهم به “کلاهبرداری” شد ، عذرخواهی کرد

بلا تورن پس از اینکه توسط کاربران OnlyFans متهم به “کلاهبرداری” شد ، عذرخواهی کرد

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

OnlyFans یک پلتفرم است که مشترکین را برای محتوا شارژ می کند ، عمدتا مورد علاقه کسانی است که محتوای جنسی محور را برای بزرگسالان ارائه می دهند. این پلتفرم همچنین میزبان محتواسازان دیگری است که فقط با انتشار محتوای سفارشی فقط برای کسانی که هزینه اشتراک می پردازند ، درآمد کسب می کنند.

بازیگر و خواننده آمریکایی ، بلا تورن ، پس از روبرو شدن با اتهامات مبنی بر تضعیف کارگران جنسی در OnlyFans ، سکوی عذرخواهی کرد ، سکویی که پیروان را ملزم به پرداخت مبلغ دریافتی برای مطالب ارسال شده توسط وبلاگ نویسان می كند.

تورن ، که در اوایل ماه یک حساب کاربری در OnlyFans ایجاد کرد ، با گرفتن 200 دلار برای اشتراک ، بیش از 1 میلیون دلار جمع کرد. اندکی پس از ظاهر شدن وی ، این پلت فرم قوانین معامله خود را تغییر داد و میزان اشتراک را 50 دلار تعیین کرد.

این بلافاصله با واکنش شدید کارگران جنسی روبرو شد ، آنها تورن را مسئول بی ارزش کردن کار خود دانستند. او همچنین توسط مشترکین OnlyFans که منتظر عکسهای برهنه در حساب وی بودند ، محکوم شد و او را به “اشاره” متهم کرد که چنین محتوایی را ارسال می کند.

“من چهره اصلی هستم و وقتی صدا ، پلتفرم داری ، سعی می کنی از تو در کمک به دیگران استفاده کنی و از چیزی بزرگتر از خودت دفاع کنی. باز هم در این روند به تو آسیب رساندم و از این بابت واقعاً متاسفم” ، تورن توییت کرد.

تورن همچنین اشاره کرد که با OnlyFans ملاقات خواهد کرد تا درباره محدودیت های جدید بحث کند و “دلیل آن را بفهمد”. وی از پیروان خواست تا ایده ها و نظرات خود را به اشتراک بگذارند تا بتواند آن ها را به سکو تحویل دهد ، همچنین مردم را ترغیب می کند تا حساب های خود را برای ارتقاء به اشتراک بگذارند.

به گفته TMZ ، به نقل از بیانیه OnlyFans ، “محدودیت های معامله برای جلوگیری از خرج بیش از حد و به کاربران ما برای ادامه استفاده ایمن از سایت تعیین شده است”.

“ما از همه بازخوردهای دریافتی از زمان اجرای این تغییر ارزش قائل هستیم و همچنان به بررسی این محدودیت ها می پردازیم. هدف ما همچنان ارائه بهترین بستر ممکن برای جامعه OnlyFans است. ما می توانیم تأیید کنیم که هیچ تغییری در محدودیت های معامله بر اساس هیچ یک نیست یک کاربر “، TMZ به نقل از یک نماینده OnlyFans گفت.

تورن عذرخواهی خود را اعلام کرد حتی اگر هنگام اعلام حساب OnlyFans ، او فقط یک فیلم از او را با لباس شنا و گردنبندی که روی آن نوشته شده بود “جنس” ارسال کرد. اوایل ماه اوت ، او به طور خاص طرح شده در توییتر که او “برهنگی نمی کند”.

OnlyFans ، بستری که مشترکین در آن برای دیدن پست های سازندگان محتوا پول پرداخت می کنند ، محبوبیت زیادی در بین کارگران جنسی پیدا کرده است ، برخی از آنها که با فروش عکس های برهنه و سایر مطالب درآمد کسب می کنند. این پلت فرم همچنین دارای صفحاتی از Cardi B و برخی از اعضای “Real Housewives” است.