بلا تورن در پشتیبانی از ماه غرور به رنگی و فاش کننده می رود

بلا تورن در پشتیبانی از ماه غرور به رنگی و فاش کننده می رود

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

بازیگر سابق کودک دیزنی ، پس از یک سری به روزرسانی کامل در انزوا در صفحه اینستاگرام خود ، اکنون به 23 میلیون مخاطب قوی خود برای یک دلیل جدید پیشنهاد کرده است.

ترافیک اینستاگرام بلا ترون به سرعت در حال افزایش است ، زیرا نویسنده 22 ساله “زندگی یک وانابا مغول” به دلیل ارسال تصاویر فوق العاده رنگارنگ و کمتر شاداب در یک فریاد زدن به ماه غرور ، 1 میلیون لایک زد که در فریاد ماه پراید قرار دارد ، زیرا وقایع LGBT هستند. برنامه ریزی شده در سراسر ایالات متحده با وجود محدود بودن برنامه به دلیل ادامه قفل انسداد ویروس.

23 میلیون دنبال کننده ستاره سابق دیزنی در حالی که بلا به روز شد صفحه خود را با مجموعه ای از تصاویر آشکار به روز کرد ، که برخی از آنها حتی درخواست های وی برای آموزش آرایش را دریافت کرده اند زیرا آنها با پوشیدن رژ لب های نارنجی پررنگ و مطابقت با سایه آتشین برای تکمیل ظاهر وی درخواست دریافت آموزش های آرایش را داشتند. .

محور دومی مطمئناً شلوار گرم PVC از بلا با جزئیات فشرده پراید بود ، همراه با یک لوله نارنجی نارنجی و یک ژاکت نارنجی فازی ، که به طور مؤثر با قفلهای بلوند بازیگر زن که روی پارچه کرکی آبشار است ، تضاد دارد. در برخی از آنها ، بلا کاملاً از زیربنای خود ، که مشترکین فوراً از آن چشم می گیرند ، دور زد.

یکی نوشت ، “اهداف آرایش” ، و دیگری از بلا خواسته بود که آنها را در مورد کاربرد آرایش راهنمایی کند. “یک تو به من شوخی می کنی. دختر با نارنجی 😩” ، یک سوم گفت.

“من کسی که هستم هستم. P.S. من آرایش خودم را کردم” ، ترون این مجموعه را عنوان کرد.

بلا ، که مرتباً با سلفی های قرنطینه ای بدون آرایش طبیعی سر خود را به طرفداران می چرخاند ، در حال حاضر در رابطه جنسی دگرجنسگرا با بنیامین ماسولو ، ستاره پاپ ایتالیایی است.

یک سال پیش ، این بازیگر در رابطه “باز” ​​با YouTuber 21 ساله Tana Mongeau و رپر مود سان ، در رابطه “باز” ​​قرار داشت. تقریباً در همین زمان ، بازیگر زن به عنوان غیر شخصی ظاهر شد و در رسانه های اجتماعی اعتراف کرد: “من واقعاً غیر جنسی هستم ، و من آن را نمی دانستم. کسی برای من کاملاً دقیق توضیح داد که این چیست”.

ماه ژوئن قرار است یک سری رویدادهای LGBT ، عمدتا به صورت آنلاین ، را شاهد باشد ، زیرا جشن یک ماهه پراید امسال به دلیل شیوع COVID و جابجایی بیش از دو ماه ، به نظر می رسد تفاوت چشمگیری داشته باشد. براساس یک بیانیه مطبوعاتی ، در بعضی از مناطق بویژه بوستون ، این سازمان در نظر دارد تا اکثر برنامه های مجازی برنامه ریزی شده خود را به منظور “حمایت از جامعه سیاه و قهوه ای” لغو یا تمرکز کند.