بلا ترون مسابقه پالس را با سلفی لباس زیر قفل تنظیم می کند ، همانطور که او کار خود را روی فیلم های جدید می کند

بلا ترون مسابقه پالس را با سلفی لباس زیر قفل تنظیم می کند ، همانطور که او کار خود را روی فیلم های جدید می کند

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

این بازیگر هفته گذشته با خوشحالی تریلر فیلم خود را با نام قطره افتاده را مشاهده کرد ، که طرفدارانش مشتاقانه تماشای تیزر را برای یک داستان جدید بونی و کلاید که برای اکران از 12 ژوئن آغاز شده بود ، تماشا می کنند.

بلا ترون ، ستاره سابق کودک دیزنی ، میلیون ها بار ثابت کرده است که او به خوبی می داند که چگونه فضای را روشن کند ، زیرا بخش بزرگی از جهان قبلاً وارد سومین ماه از انزوا ناشی از تاج شده است.

این بار ، او فراتر رفت ، نه تنها تنش های طرفدارانش را تسکین داد ، بلکه حال و هوای خود را گرم کرد ، زیرا او اندام های باریک خود را در سلفی جدیدی پوشانده بود ، و فقط لباس های باریک و یک بلوز مشکی جزئی از دریا را پوشیده بود.

Посмотреть ту публикацию در Instagram

چه درصد از بدن من پاها است؟

Публикация از BELLA (bellathorne)

زیبایی چشمان قهوه ای با خوشحالی از سؤال خود پرسید: “چه٪ از بدن من پا است؟”

“70٪” ، یکی مخالف است ، با دیگران اظهار داشتند که این امر می تواند از هر چیزی 69٪ تا 99.5 پیشنهادی داشته باشد.

“درصد را مهم نیست زیرا هرچه که باشد ، صحیح است”

یکی دیگر از خبرهای تحسین شده تورن ، “اینجا احمر شکسته نوزاد اینترنت است”.

در تصویر ، مانند چند مورد قبلی ، او به همین ترتیب مدل موهای شیک و ظریف را نیز لرزاند و قفل های تازه رنگ شده اش را نشان داد.

به نظر می رسد خواننده و اجتماعی که در تمام بحران تاجی در خانه عمارت کالیفرنیا اقامت دارد ، به زودی آماده می شود تا با سریال آینده بهشت ​​شهر ، به زودی روی پرده کوچک ظاهر شود.

او همچنین چندین پروژه دیگر در آثار ، هم قبل از تولید و هم پس از تولید دارد – از جمله تریلر اکشن به زودی به زودی منتشر می شود که داستان زوج های آریل (بلا) و دین (جیک مانلی) را روایت می کند. داد و بیداد کردن بانک این تریلر هفته گذشته اکران شد ، وعده زمان کافی برای داستانی تازه از بانی و کلاید را که مورد علاقه علاقه مندان به سینمای آنلاین قرار گرفته باشد ، خواهد بود.

این فیلم مشهور برای انتشار دیجیتالی در نظر گرفته شده است و قرار است اکران فیلم در 12 ژوئن در تعدادی از “سینماهای مجازی” برگزار شود ، زیرا پیش بینی می شود اقدامات ضد coronavirus ادامه یابد. Thorne چهار مرحله فیلمبرداری دیگر در مرحله بعد از تولید دارد: عادت ، ترک یک یک زنده نماند ، دختر و بچه نگهدار 2.