بشقاب پرنده یا بلیمپ؟ «شی پرنده» عجیب و غریب در دوربین بالای کالیفرنیا گرفتار شد

بشقاب پرنده یا بلیمپ؟ «شی پرنده» عجیب و غریب در دوربین بالای کالیفرنیا گرفتار شد

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

در حالی که یکی از وبلاگ نویسان و علاقه مندان به شکار بشقاب پرنده در مورد اینکه چرا ممکن است بشقاب پرنده مورد علاقه خود را به یک مزرعه بادی علاقه مند شده است ، حدس و گمان بزند ، یکی از کاربران شبکه های اجتماعی اظهار داشت که ممکن است این شی flying پرنده در واقع ریشه زمینی داشته باشد.

گزارش دیگری از ادعای مشاهده یوفو از ایالات متحده آمریکا ، جایی که یک شاهد عینی موفق به فیلم برداری از یک منظره عجیب در مجاورت پالم اسپرینگز ، کالیفرنیا شده است ، ظاهر شده است.

این ویدیو که ظاهراً در 14 اکتبر ضبط شده و صحت آن بلافاصله قابل تأیید نیست ، در یک کانال YouTube در “تئوری های تری” ، یک کانال YouTube بارگذاری شده است ، به نظر می رسد نوعی جسم سفید است که به آرامی در هوا بالای توربین های بادی می لغزد .

اسکات سی وارینگ ، شکارچی پرباره بشقاب پرنده ها با در نظر گرفتن این پیشرفت ، در وبلاگ خود نوشت که در حالی که شاهد عینی “ابتدا معتقد است که ابر است و سپس خیلی زود فهمید که احتمالاً یک بشقاب پرنده است”.

وی گفت: “بشقاب پرنده ها علاقه زیادی به فناوری انسانی دارند و مزارع بادی جدیدترین در برداشت انرژی آزاد برای ایجاد یک سیاره تمیزتر هستند. بشقاب پرنده ها قبلاً در اطراف مزارع بادی دیده می شد و حتی سالیان گذشته یکی از آنها با آسیاب بادی برخورد کرد.”

وارینگ همچنین استدلال کرد که بشقاب پرنده مورد ادعا “بسیار نزدیک منطقه 51 ، Nellis AFB و بزرگراه معروف فرازمینی” شده است که وی آن را “نقطه اتصال بشقاب پرنده” توصیف کرد.

حداقل یکی از کاربران شبکه های اجتماعی که در مورد vid اظهار نظر کرد ، با این حال اظهار داشت که موضوع مورد بحث “ممکن است یک چشمک زدن TARS به خارج از آریزونا باشد و از Riverside ، CA بازدید کند” ، اضافه کرد که آنها در هنگام حضور خود “چشمک سفید” را دیده اند. “مکان” در پالم کویر ، “که نزدیک است”.