“بشقاب پرنده خاکستری بلند” از “مثلث برمودا” که در هالیوود فلوریدا مشاهده می شود ، ادعای شکارچی بیگانه

“بشقاب پرنده خاکستری بلند” از “مثلث برمودا” که در هالیوود فلوریدا مشاهده می شود ، ادعای شکارچی بیگانه

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

https://cdn1.img.sputniknews.com/img/107402/47/1074024724_0:0:1280:720_1200x675_80_0_0_766058a33cbe896190850e1c797fab53.jpg

اسپوتنیک بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/viral/202011221081244364- طولانی- gray-ufo- از-برمودا-سه گانه-لکه دار- بیش از- floridas- هالیوود-Alien- شکارچی-ادعاهای /

در حالی که YouTubers که در مورد ویدیو نظر می دادند در مورد ماهیت شی برجسته نامشخص به نظر می رسید ، یکی استدلال می کرد که “اثر پنهانی” نمایش داده شده توسط شکل معمایی احتمالاً توسط “پشته خنک کننده” ایجاد شده است.

اسکات سی وارینگ ، یک وبلاگ نویس پرکار و تمایل به پیگیری نکات مربوط به فعالیت های فرازمینی در زمین و در مجاورت سیاره ما ، مورد ادعای دیگر مشاهده یک بشقاب پرنده بشقاب پرنده مورد توجه مردم رسانه های اجتماعی قرار گرفته است.

وی این بار ویدئویی را ارائه داد (صحت آن قابل تأیید نیست) که گفته می شود در تاریخ 15 نوامبر در حوالی هالیوود ، فلوریدا ضبط شده است و آنچه را که به نظر می رسد یک شی در آسمان شناور است ، به تصویر می کشد.

یک شاهد عینی که در ادعای وبلاگ وارینگ ارائه شده است ، گفت: “در واقع وقتی ما شروع به ضبط کردیم ، خود را محو کرد ، بسیار بزرگ بود که کار زیادی انجام نداد ، بلکه فقط آنجا نشست و خود را محو کرد.” “من از گوگل سعی کرده ام که بفهمم چیست اما هیچ چیز پیدا نمی کنم. این شوهرم ، 2 بچه و من بودیم که شاهد این موضوع بودیم”.

وارینگ ، که در وبلاگ خود این شی را “بشقاب پرنده خاکستری بلند” توصیف کرد ، خاطرنشان کرد که “یک جت مسافربری که از جهت مخالف حرکت می کند” در ابتدای فیلم دیده می شود ، و “این جسم در 100 متری آن جت “.

وی خاطرنشان کرد: “به نظر می رسد یک فرودگاه در این نزدیکی هست ، اما این جسم هیچ بال ، هیچ دم ، هیچ باله یا نیروی محرکه ای ندارد.” “بسیار عجیب است ، و من شرط می بندم که این شی در رادار نشان داده شود ، اما به دلیل موقعیت فرودگاه ، نادیده گرفته شد ، زیرا آنها بیش از حد مشغول بودند”.

وارینگ اظهار داشت که سواحل شرقی فلوریدا “درون مثلث برمودا” است ، افزود که “ما می دانیم” این جسم از کجا آمده است و تعجب می کند که “کجا می رود”.

در حالی که YouTubers درمورد این ویدئو درمورد واقعی بودن آن نامشخص به نظر می رسید ، برخی اظهار داشتند که این شی was قادر به غیرقابل مشاهده شدن است ، اما یکی اظهار داشت که “اثر مخفی شدن ناشی از پشته خنک کننده است” ، همانطور که افرادی که فیلم را ضبط کرده اند ” عبور از چندین “.