“بسیار آتش!” طرفداران اکستاتیک به عنوان ‘Braless’ بلا تورن آواز خواندن تصنیف بی نظیر در اینستاگرام

“بسیار آتش!” طرفداران اکستاتیک به عنوان ‘Braless’ بلا تورن آواز خواندن تصنیف بی نظیر در اینستاگرام

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

در اوایل این هفته ، بلا تورن از اینكه او قصد داشت در رسانه های اجتماعی به عنوان یك كاریستن در خانه اش در كالیفرنیا در میان همه گیر كروناویس قرنطینه كند ، اذیت كرده بود.

بلا تورن در تاریخ 3 آوریل با تنظیم پستی در اینستاگرام خود ، با پستی که بیش از 604،000 لایک به دست آورد ، به عنوان بازیگر و خواننده 22 ساله ، در برخی از فیلم های مشترک با 22.6 میلیون دنبال کننده خود ، شکوه سخاوتمندانه خود را از دست داد.

این فیلم های دو قسمتی ، بازیگر ، نویسنده و تهیه کننده “خورشید نیمه شب” را نشان می داد که در حالی که تحت مهار کرونویوی کالیفرنیا بود ، تصنیف روحانی را در خانه اش خواند.

طرفداران ارسال طرفداران فرو رفته روی شکم و منحنی های او ، نمایش داده شده با شلوار جین فرسوده و رنگ آبی پوشیده از لباس بدون سوتین ، بلا Thorne موهای رنگ شده سبز خود را به دور او جمع کرد و در اطراف آواز خواندن ، با یک پله پله آراسته به گل ها ، به عنوان پشتوانه شرجی او استفاده کرد. حرکات

متن ترانه ترسو و خواندن درباره “جنایات جنگ” را در خبرهایی که “هزینه یک میلیون نفر” را توصیف می کند ، ادامه می دهد تا مردم را ترغیب می کند تا “یکدیگر را بشناسند”.

مدل کودک سابق با آوازهای باورنکردنی خود طرفداران را آرزو می کرد ، و با تعدادی از گیتارهای سخاوتمندانه سرو می کرد. خواننده در عنوان خود برای ارسال ، از شنوندگان خواست كه “اشعار را واقعاً بگیرند و آنها را هضم كنند”.

نیازی به گفتن نیست ، طرفداران بسیار سریع و سریع برای پاسخگویی به درخواست خواننده برای پاسخ به ایموجی از هر کسی که می خواست آهنگ منتشر شود ، بود.

تعداد زیادی از هواداران وی نسخه کامل این ترانه را درخواست کردند و بلا در این نظر اندیشید که آیا وی باید چهارشنبه یک ویدیوی دیگر را منتشر کند.

بسیاری از طرفداران پرستشگر زیبایی شناسی خانه بلا تورن را به عنوان زمینه ای برای ترانه تحسین کردند.

با این حال ، همه طرفداران از آواز خواندن به همان اندازه قدردانی نکردند.

در اینستاگرام پست بلافاصله در قرنطینه های بلا در میان بیماری کروناویروس قرار گرفت و در اوایل هفته طرفداران خود را اذیت کرد که او می خواند برخی موسیقی های منتشر نشده را منتشر می کند.

©
                    عکس عکس / آرتور مولا

بازیگر زن بلا تورن به محض ورود به فیلم برتر “جوکر” در 76مین دوره جشنواره فیلم ونیز ، ونیز ، ایتالیا ، شنبه ، 31 آگوست 2019 ، برای عکاسان مطرح می کند.

در اواخر ماه مارس ، بلا تورن برای توصیف جو در خانه خود عکس ها و فیلم ها را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت ، با بیان این که او یک هفته عالی را با مادرش ، تامارا تورن ، و خواهرش ، دانی تورن در خانه سپاس کرده است ، به دلیل ماندگاری- پروتکل در خانه.


پاسخی بگذارید