بسیاری از ایالت ها در بیمارستان در حال افزایش هستند ، هشدارهای فوچی این “نزدیک به گذشته” نیست

بسیاری از ایالت ها در بیمارستان در حال افزایش هستند ، هشدارهای فوچی این “نزدیک به گذشته” نیست

در این قسمت از خطوط خطا ، میزبانان گارلند نیکسون و لی استراناهان به مهمانان پیوستند تا در مورد افزایش اخیر موارد COVID در ایالات متحده ، افزایش بین المللی در حمایت از جنبش Black Lives Matter در ایالات متحده و فشار جنایتکار صحبت کنند. اصلاح عدالت

میهمانان:

الكساندر مرکوریس – سردبیر در TheDuran.com | Dominic Cummings ، Russiagate و BLM

اندرو اسپانوس – روزنامه نگار و نویسنده آمریکایی در ایتالیا | به روزرسانی وضعیت COVID ایتالیا

استفان اوتلی – بنیانگذار و سردبیر شرکت باری لایو لایو و میزبان باربری لایو لایو | در حین اعتراض کامیون داران در آتش

میشل اسکنازی – VP ارشد انجمن اوراق قرضه وثیقه ایالتی نیویورک | اثرات اصلاحات وثیقه در NYC

در ساعت اول ما با الکساندر مرکورییس در مورد Dominic Cummings ، برجسته خاکستری مبهم از مبارزات انتخاباتی Boris Johnson و همچنین درباره اعتراضات Black Lives Matter در سراسر جهان و اینکه چگونگی شکل گیری دیدگاه ما از یک جنبش باید توسط هوادارانش شکل بگیرد صحبت کردیم. موضوعی که در انتهای نمایش از آن انتخاب خواهیم کرد.

در ساعت دوم خود ، ابتدا با اندرو اسپانوئوس از نزدیکی میلان در مورد چگونگی روند بهبودی ایتالیا صحبت کردیم ، برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مرکز اولیه ایتالیا و صحبت در مورد اختلافات پولی در اتحادیه اروپا صحبت کردیم. بعد از سخنان ما با استفان اوتلی در مورد چگونگی وضعیت کامیونداران بحران هوا صحبت کردیم و اینکه چرا برخی از کامیون داران به دلیل تعامل با معترضین تحت آتش سوزی قرار می گیرند.

در ساعت سوم ما به میشل اسكوازازی پیوستیم تا در مورد اصلاح وثیقه صحبت كنیم ، پیشینه صنعت وثیقه را توضیح دهیم و اینكه چرا انتقاد شده است را بیان كنیم ، و در مورد اعتراضات در حال انجام و چگونگی سیاستهای پیشنهادی در تلاش برای گفتگو صحبت كنیم. اصلاح عدالت کیفری می تواند بر صنعت وثیقه تأثیر بگذارد.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم