“بسته دروغها”: برادر جرمی کوربین در اعتراض به محاصره در لندن دستگیر شد

“بسته دروغها”: برادر جرمی کوربین در اعتراض به محاصره در لندن دستگیر شد

انگلستان از 23 مارس برای كاهش سرعت انتشار ویروس ویروس در قفل بسته است و از مردم خواسته شد كه تا آنجا كه ممكن است در خانه بمانند و بسیاری از مشاغل و خدمات به طور موقت تعطیل شوند.

برادر رهبر پیشین کارگر ، جرمی کوربین در اعتراض به ضد قفل در هاید پارک لندن دستگیر شده است.

عکس ها و فیلم ها از پارک نشان داده شده است که حدود 40 معترض صبح روز شانزدهم ماه مه در نزدیکی گوشه بلندگو مشهور جهان در انتهای شمال شرقی پارک جمع شده اند. برخی از بنرهای نگهدارنده شعارهای “این مربوط به ویروس نیست ، این مورد کنترل است” و “نه به غیر طبیعی جدید”.

پلیس پس از سخنرانی با یک مگافون ، پیرس کورین را با دستبندها دور کرد و اعلام کرد که 5G و بیماری همه گیر مرتبط شده است و قفل کردن “بسته ای از دروغها برای شستشوی مغزی و حفظ نظم شماست”. به نظر می رسد دستگیری وی از امتناع از ترك منطقه یا ارائه اطلاعات شخصی وی ناشی شده است.

در حال حاضر بریتانیا دارای دومین آمار مرگ و میر تایید شده از کرو ویروس در جهان است ، دوم در ایالات متحده است. در اوایل ماه مه ، گروهی از معترضین به دلیل مخالفت با محدودیت های قفل ، در آغوش گروهی در خارج از مقر پلیس پلیس لندن شرکت کردند.

نخست وزیر بوریس جانسون این هفته اقدامات خنثی سازی را آغاز کرد ، اکنون از افرادی که نمی توانند از خانه کار کنند ، خواسته شده است که به محل کار خود برگردند و محدودیت هایی در زمان اجازه مردم برای گذراندن خارج از خانه – تا زمانی که از نظر اجتماعی فاصله داشته باشند برداشته شده است.

اعتراضات گسترده در بریتانیا به دنبال چندین مورد ناآرامی در ایالات متحده در مورد اقدامات قفل شده است – معترضین مسلح در میشیگان در اوایل ماه جاری درمورد دستور “دولت در خانه” ایالتی ، در اطراف ساختمان پایتخت ایالت میشیگان تجمع کردند. با این وجود ، نظرسنجی ها حاکی از آن است که اکثر بریتانیایی ها از عقب نشینی حمایت می کنند – و در اعتراض به کاردیف ، ولز فقط دو نفر در آن حضور داشتند.

این قفل گفت: “قفل کردن نقض آزادی های مدنی ما است. این یک آزمایش بزرگ است که ببینیم آیا دولت می تواند ما را کنترل کند. ما کره شمالی خواهیم بود.”

پیس کوربین پیش از این با تئوری های توطئه coronavirus خود سرفصل هایی را تهیه کرده بود ، و نشان می دهد دولت انگلستان در تلاش است تا از طریق قفل سازی “نظم جدید جهانی” را بسازد ، که در آن شهروندان برای ردیابی میکروسکوپی تزریق می شوند.

تجمعات عمومی طبق تعریف ، توصیه های بهداشت عمومی و قوانین اضطراری فوری را برای محافظت از مردم در جلوگیری از شیوع coronavirus نادیده نمی گیرند ، در حالی که پلیس را که وقایع را در معرض خطر قرار می دهند ، قرار می دهند.