بسته اصلاحات کنگره خواستار “جبران” پلیس شد

بسته اصلاحات کنگره خواستار “جبران” پلیس شد

در قسمت امروز Loud & Clear ، برایان بکر و جان کیریاکو با داریل لامونت جنکینز ، مدیر اجرایی سازمان پروژه یک نفر پیوستند.

دموکرات ها در مجلس نمایندگان روز دوشنبه قانون اساسی گسترده ای برای اصلاحات پلیس با هدف تقویت مسئولیت پذیری اجرای قانون ، تغییر رویه های پلیس و مهار پروفایل نژادی ارائه کردند. با این حال ، مقامات دموکراتیک سعی در فاصله گرفتن از فعالان مترقی داشتند که به دنبال جبران ادارات پلیس بودند.

جان گلیسون ، قاضی پیشین که به بررسی رسیدگی به پرونده وزارت دادگستری در برابر پرونده مشاور سابق امنیت ملی مایکل فلین ، امروز منجر به انتشار خلاصه ای با ابراز مخالفت شدید از تلاش وزارت دادگستری برای لغو تعقیب مایکل فلین پس از اینكه او قبلاً قول داده است گناهکار. همچنین ، راد روزنشتاین ، معاون دادستان پیشین ، هفته گذشته قبل از کمیته سنا در مورد منشأ تحقیقات روسیه شهادت داد. آنچه او باید بگوید برای کسانی که به روایت فشار آورده اند ، ویرانگر بود که میان دولت روسیه و مبارزات انتخاباتی ترامپ تبانی وجود دارد. روزنشتاین به کمیته گفت که اف بی آی هرگز هیچ مدرکی مبنی بر تبانی میان مبارزات انتخاباتی ترامپ و روسیه نداشته است ، اما این که وی از رابرت مولر خواسته بود که تحقیقات را انجام دهد ، زیرا او قبلاً مشخص کرده بود که اف بی آی به او دروغ گفته است. شهادت روزنشتاین حاوی یک بمب نیم دوجین است که کل ماجرای روسیگیت را در گوش خود می چرخاند. جیم کاواناغ، سردبیر thepolemicist.net ، به نمایش می پیوندد.

دبیر ارشد شیمی دانشگاه هاروارد روز گذشته توسط یک هیئت منصفه بزرگ به اتهام جنایت دروغ گفتن به محققان فدرال در مورد روابط وی با یک برنامه دانشگاهی با مدیریت چینی متهم شد. دکتر چارلز لیبر بی گناهی خود را حفظ می کند ، و طرفداران آزادی مدنی هشدار داده اند که پرونده وی نشانگر این است که هرگونه همکاری علمی یا حرفه ای توسط مقامات فدرال مورد جرم قرار می گیرد. برایان و جان با هم صحبت می کنند KJ Noh، یک فعال صلح و محقق درباره ژئوپلیتیک آسیا و همکار مکرر در Counterpunch و Dissident Voice.

گروه های لابی طرفدار اسرائیل در تلاش هستند تا از جنبش Black Lives Matter حمایت کنند. اما به صورت خصوصی ، آنها هشدار می دهند که Black Lives Matter تهدیدی برای وضعیت موجود است که نظام نژاد پرستی اسرائیل است. برخی از آن لابیست ها چندان ظریف نیستند. مورتون کلین ، رئیس سازمان صهیونیستی آمریکا ، تا آنجا پیش رفت که از مرکز قانون فقر جنوبی خواست تا موضوع زندگی سیاه را به عنوان یک گروه نفرت تعیین کند. وی گفت: “موضوع زندگی سیاه یک نفرت انگیز یهودی ، سفیدپوست ، متنفر از اسرائیل ، محافظه کار سیاه و متنفر ، ترویج خشونت ، خطرناک بودجه بودجه بودجه بودجه بودجه بودجه سوروس است.” علی ابونیمه، بنیانگذار The Intifada الکترونیکی و نویسنده کتاب “نبرد برای عدالت در فلسطین” ، به این برنامه می پیوندد.

سریال هفتگی چهارشنبه ، در اخبار ، جایی است که میزبان به مهمترین تحولات جاری هفته نگاه می کند و آنها را به چشم می اندازد. تحلیلگران خبری اسپوتنیک نیکول روسل و والتر اسمولارک به نمایش بپیوندید

بخش عادی چهارشنبه ، Beyond Nuclear ، مربوط به موضوعات هسته ای از جمله تسلیحات ، انرژی ، زباله و آینده فناوری هسته ای در ایالات متحده است. کوین کامپس، سازمان دیده بان زباله رادیواکتیو در سازمان Beyond Nuclear و تحلیلگر و تهیه کننده اخبار Sputnik نیکول روسل، به نمایش بپیوندید

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم