بز که نمی تواند ترک کند؟ طرفداران رونالدو لیونل مسی را پس از تصمیم او برای اقامت در بارسلونا تحریک می کنند

بز که نمی تواند ترک کند؟ طرفداران رونالدو لیونل مسی را پس از تصمیم او برای اقامت در بارسلونا تحریک می کنند

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

در 4 سپتامبر ، 33 ساله فاش کرد که برای فصل 2020/2021 در بارسلونا خواهد ماند. این خبر 9 روز پس از ارسال درخواست انتقال فوق ستاره آرژانتینی مبنی بر عدم تمایل وی برای بازی در این باشگاه اعلام شد.

از زمانی که لیونل مسی اعلام کرد در بارسلونا می ماند ، به دلیل بند خرید 823 میلیون دلاری قراردادش ، شبکه های اجتماعی مملو از الگوی رفتاری است. راهی برای ترک باشگاه وجود داشت – از طریق نبرد در دادگاه ، چیزی که مسی گفت نمی تواند انجام دهد ، زیرا او بارسلونا را دوست دارد و از همه چیزهایی که باشگاه در طول این سالها به او داده سپاسگزار است.

بیانیه این ورزشکار بدون شک میلیونها هوادار بارسلونا را شاد کرد که روزها در پی اعلام شوک این ورزشکار در مورد تمایل وی برای ترک تیم بودند.

با این حال ، دیگر هواداران فوتبال از تصمیم مسی برای ماندن در بارسلونا ناراحت و عصبانی شدند ،

بسیاری احساس کردند که یکی از بهترین بازیکنان فوتبال در طول تاریخ توسط باشگاه کاتالان اسیر است.

هواداران کریستیانو رونالدو با استفاده از این شرایط مسی را مورد تمسخر قرار دادند و گفتند که این ورزشکار در برابر فشار تسلیم شد و تکرار کرد که رونالدو بازیکن بهتری از آرژانتینی است.

دیگر بازیکنان اینترنتی اظهار داشتند که اگرچه مدیران بارسلونا ، از جمله رئیس باشگاه ژوزپ ماریا بارتومئو ، موفق شدند مسی را وادار کنند که این یک پیروزی پیروزمندانه باشد ، که این تیم و وجهه رهبری آن را تحت تأثیر قرار می دهد.

بسیاری از کاربران گفتند که از تصمیم مسی تعجب نکرده اند زیرا این ورزشکار سابقه اظهارات و سپس تغییر عقیده دارد.

دیگران مسی را به استفاده از حماسه نقل و انتقالات برای بدست آوردن پول بیشتر و بارسلونا متهم کردند که سعی کرده مردم را از دست دادن تحقیرآمیز اخیرشان در لیگ قهرمانان فراموش کند.

قرارداد مسی در تابستان 2021 به پایان می رسد. شایعات می گویند این ورزشکار ممکن است به عنوان بازیکن آزاد از این باشگاه جدا شود و به هر باشگاهی بپیوندد. صاحب نظران ورزشی با انتقاد از اقدامات بارسلونا مبنی بر اینکه این باشگاه باید به مسی اجازه می داد از آنجا برود ، خاطرنشان كردند كه دیگر بازیكنی كه دیگر تمایلی به اجرای برنامه برای این باشگاه ندارد ، دیگر هیچ استفاده ای نخواهد كرد.