بریتنی اسپیرز در آلبوم سال 2016 با کاورهای بیکینی جادوگرانه با جرقه جنجالی طرفداران زیادی پیدا کرد

بریتنی اسپیرز در آلبوم سال 2016 با کاورهای بیکینی جادوگرانه با جرقه جنجالی طرفداران زیادی پیدا کرد

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

خود خواننده ایزوله ، یک بار دیگر خواننده ، تصمیم گرفت صمیمانه ابراز تشکر خود را از ارادت طرفدارانش پس از کسب امتیازهای برتر به آلبوم کم ارزش او در ابتدا.

بریتنی اسپیرز با پرده برداری از جلد کاملاً جدید این آلبوم که برای اولین بار در آگوست سال 2016 منتشر شد اما با استقبال کم مخاطبان مواجه شد ، سر طرفداران را چرخانده است.

“شما از جلال جدید جلال پرسیدید و از آنجا که به شماره یک رسید باید مجبور شدیم آن را عملی کنیم !!!! این کار را نمی توانست بدون همه شما انجام دهد “، دیو پاپ 38 ساله با انتشار پستی در اینستاگرام خود تصویری را نشان داد که توسط عکاس مشهور دیو لا کالاپل تصویربرداری شده است.

یکی اظهار داشت: “ملکه جلد های جایگزین” و دیگری با صدای بلند می گوید:

“ما BOWWWWWW !!!!”

“این آلبوم را پوشش می دهد !!!!!” دیگری در همه کلاه ها نوشت.

کاربر متفاوتی با افزودن ایموجی های مختلف آتش ، “وی یک شاهزاده خانم پاپ است.”

جلد جدید ، که اکنون جایگزین قبلی در iTunes شده است ، نشان می دهد که Spears در حال دروغ گفتن ، با بهترین زاویه های بریده شده خود ، در شن و ماسه ، با یک کالسکه طلایی درخشان که پوشیده از اجزای خصوصی او است. منظره آرام کویری و زنجیره ای متناقض گسترده که او بر روی آن نهفته است ، بر جذابیت عکسبرداری افزوده و تصویر را کامل می کند.

منبعی به Variety درباره اینكه چرا بریتنی پس از چهار سال تصمیم به تصویربرداری از تصویر درخشان گرفته ، گفت: “او فقط كیدا او به تنهایی این كار را كرد.” در اوایل هفته ، نوازنده Toxic ویدئویی کوتاه را به اشتراک گذاشت که حاوی دلخوری وی در مورد قرار گرفتن آلبوم غافلگیر شده در نمودارها و ارسال عشق او به طرفدارانش بود.

“سلام بچه ها ، بنابراین من به شما می گویم که تازه فهمیدم که افتخار در جدول iTunes به شماره یک رفت. من نمی دانم چه اتفاقی افتاده است. “، او با هیجان روبرو شد.

وی خاطرنشان کرد: “به خاطر شما بهترین روز را تجربه می کنم”.

Fans of the Baby ، One More Time خواننده به طور بدنام جلوه اصلی این آلبوم را صدا زد و آن را بی نظیر و بی علاقه توصیف کرد و بنابراین نسبت به جایگزینی احساس حیرت کرد.

در همین حال ، بریتنی به تازگی از اینستاگرام خود استفاده کرده است تا به او اجازه دهد نزدیک به 25 میلیون دنبال کننده ، نگاهی اجمالی به زندگی وی در انزوا از تاج داشته باشند. در یک ویدیو که ظاهراً در خارج از املاک کالیفرنیا در هزار و اوکس گرفته شده بود ، خواننده برنده جایزه گرمی با صدای دلربا با صدای گیتار آکوستیک در یک لباس گل سفید ، رقصید و لبخندهای گسترده اش را مستقیماً در لنز دوربین دید.