بریتانیا از اینکه واردات مرغ کلر شده در ایالات متحده را مورد انتقاد قرار می دهد ، وحشت زده است

بریتانیا از اینکه واردات مرغ کلر شده در ایالات متحده را مورد انتقاد قرار می دهد ، وحشت زده است

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

رژیم “تعرفه دوگانه” بسته به اینکه آیا آنها مطابق با استانداردهای فعلی انگلیس هستند ، سطح مختلفی از وظایف راجع به غذاها و گوشت های وارداتی اجازه خواهد داد. گشودن انگلستان به بازار کشاورزی با تعدیل قوانین آمریكا موضوعی بحث برانگیز در مذاكرات تجاری ایالات متحده و انگلیس بوده است.

به گزارش فایننشال تایمز ، دولت بریتانیا قرار است در بخشی از توافق تجاری تجاری لندن با دونالد ترامپ رئیس جمهور ایالات متحده ، بازارهای انگلیس را باز کند تا واردات مرغ غنی از کلر را وارد آمریکا کند.

داونینگ استریت گفته است که نخست وزیر انگلیس ، بوریس جانسون ، در نظر دارد اجازه دهد واردات محصولات مزرعه آمریکایی که با استانداردهای بهداشتی پایین تر از انگلیس به بازارهای انگلیس تولید می شوند ، به عنوان بخشی از “رژیم تعرفه دوگانه”.

در میان دومی ها ، گوشت گاو هورمونی و گوشت مرغ کلر دار وجود دارد. در چارچوب معامله ، طبق گزارش ها می توان تولید را از آمریکا مجاز کرد و تعرفه ها نیز در حال اجراست.

به گزارش تلگراف ، تعرفه های پایین تر برای غذاهای تولید شده به صورت ارگانیک اعمال می شود ، به منظور ترغیب تولید کنندگان خارجی برای افزایش رفاه حیوانات خود به استانداردهای انگلیس.

اتحادیه ملی کشاورزان گفت: این طرح “یک گام مهم به جلو” است زیرا باعث محافظت از بازار و مصرف کنندگان انگلستان از مواد غذایی تولید شده در زیر استانداردهای انگلیس می شود.

با این حال ، Brexiteers ، مانند وزیر تجارت بین المللی لیز Truss که نظارت بر مذاکرات انگلستان و ایالات متحده است ، می خواهم این تعرفه ها را طی ده سال آینده به صفر برساند تا به کشاورزان انگلستان فرصت تنظیم خود را بدهد.

رژیم تعرفه دوگانه در روز دوشنبه در جلسه وزیران پیشنهاد شد و به عنوان بخشی از معامله تجاری پس از Brexit به ایالات متحده ارائه می شود.

کاربران توییتر واکنش های خود را تحت روند #chlorinatedchicken به اشتراک گذاشتند.

یکی از توییت ها گفت که آنها به جای خرید مرغ کلر شده ، گیاهخواری می کنند.

پیشنهاد دیگر چرخاندن وگان کامل.

یک کاربر دیگر ابراز نگرانی از سالمونلا از مصرف محصولات.

یکی خاطرنشان کرد: باید از کشاورزان انگلیس محافظت شود.

یکی دیگر اظهار داشت که استانداردهای پایین تولید مواد غذایی می تواند باعث COVID-20 شود.

یکی از کاربران استفاده از قصابان محلی را پیشنهاد کرد.

یک کاربر نگران هشدار داد که NHS بعدی خواهد بود.