برگه ها و گلوله ها: ماشین جنگ ، سرکوب رأی در میان شیوع گسترده

برگه ها و گلوله ها: ماشین جنگ ، سرکوب رأی در میان شیوع گسترده

سنای ایالتی ایالت وی آی خطر ، رأی دادن و سرکوب رای دهندگان را محکوم می کند. منابع غذایی در سراسر جهان به خطر می افتد. پنتاگون می خواهد زنان را پیش نویس کند

در این قسمت از By Any Mans لازم ، میزبان Sean Blackmon و Jacquie Luqman به سناتور ایالتی دموکرات ویسکانسین ملحق می شوند لنا تیلور صحبت در مورد طرح دعوی جدید توسط قوه مقننه تحت كنترل جمهوری خواهان تلاش برای مجبور كردن ساكنان ایالتی به كار در میان همه گیری ، چگونه آزار سیاسی باعث شد تا ده ها رأی دهندگان و مسئولان انتخابات كه پس از آغاز مقدمات با وجود كرنویروس بیمار شده اند ، علیرغم خطر ، ده ها رأی دهندگان و مسئولان انتخابات را كه توسط coronavirus بیمار شده اند ، كنار بگذارند. هر دو طرف از هرج و مرج برای اجرای تاکتیک های سرکوب ناشایست رای دهندگان استفاده می کنند.

در بخش دوم ، شان و ژاکی به یکدیگر پیوسته اند آماندا استارباکمحقق ارشد مواد غذایی و تحلیلگر سیاست گذاری در سازمان دیده بان مواد غذایی و آب ، برای گفتگو در مورد خراب شدن زنجیره های تولید مواد غذایی در میان شیوع تاج ویروس ، اخباری مبنی بر خاموش شدن کارخانجات عمده گوشت در سراسر کشور و چگونگی بحران اهمیت را آشکار می کند بازگشت به سیستم توزیع مواد غذایی متنوع و کم مصرف تر.

در بخش سوم به شان و ژاکی پیوستند دیوید سوانسون، فعال ، روزنامه نگار ، مجری رادیو و نویسنده کتاب “درمان استثنائی گرایی” برای گفتگو در مورد فشار قانونی جدید برای مجبور کردن زنان برای ثبت نام در این پیش نویس ، این نشان که دولت آمریکا در حال فشار آوردن به مکزیک برای بازگشایی کارخانه های مورد نیاز سلاح است. تولید ، و به نظر می رسد چرا پنتاگون یکی از گزینه های اشتغال میلیون ها نفر است که در اثر تعطیل اقتصادی بیکار مانده اند.

بعداً در این نمایش ، شان و ژاکی به آنها ملحق می شوند آجا تیلور، مدیر وکالت در نان برای شهر ، در مورد چگونگی تلاش های کمک های متقابل در شهر دی سی توسط گروه هایی مانند نان برای شهر ، شکاف های عظیمی را که از پاسخ دولت بر جای مانده است ، صحبت می کند ، چرا رای دهندگان در دی سی همچنان به همان رهبران رای می دهند سال به سال علیرغم عدم پیشرفت های محسوس در سطح زندگی ، در سالن شهر و به همین دلیل فشار آوردن به پیشرفت در حال حاضر بسیار مهم است زیرا میلیون ها نفر در آمریکا در حال تحقق دنیای دیگری هستند.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم


پاسخی بگذارید