برونا تیلور: فقط یک افسر متهم شده است ، و نه با مرگ او

برونا تیلور: فقط یک افسر متهم شده است ، و نه با مرگ او

در قسمت امروز خطای خطا ، جمارل توماس و شین استراناهان میزبان درباره ترکیه ، اتحادیه اروپا و رجب طیب اردوغان بحث کردند. جوزف شومپیتر و ایده او درباره اختلال خلاق و نشت FinCen و جزئیات پولشویی بین المللی از طریق مالی بالا.

میهمانان

جیمز کری – ویراستار / بنیانگذار GeoPoliticsAlert | ترکیه ، رجب طیب اردوغان ، اتحادیه اروپا ، سیاست خاورمیانه ، سازمان ملل

مارک فراست – اقتصاددان ، استاد و مشاور | دیدگاه های ژوزف شومپیتر درباره سرمایه داری

نیکلاس ویلسون (معروف به آقای اخلاقی) – افشاگر و فعال ضد فساد | دمیدن در تقلب HSBC

لوسی کمیسار – روزنامه نگار تحقیقی | FinCen ، رسوایی پولشویی HSBC و کلاهبرداری مالی بین المللی

در ساعت اول ، میزبانان با سردبیر و بنیانگذار GeoPoliticsAlert ، جیمز کری ، در مورد ترکیه و وضعیت روابط سیاسی آنها با متحدان استراتژیک و همچنین کشورهایی که به طور سنتی به عنوان دشمن شناخته می شوند ، صحبت کردند. آنها درباره جایگاه رجب طیب اردوغان به عنوان یک رهبر جهانی بحث کردند و در یک تحلیل عمیق از سبک حکومت او ، لایه های دوره پیچیده و جذاب او را به عنوان رئیس دولت ترکیه جدا کردند.

در ساعت دوم ، میزبانان درگیر گفتگوی جذاب مارک فراست در مورد جوزف شومپیتر می شوند. آنها نگاهی دقیق به چگونگی تفاوت انتقادات شومپاتر از سرمایه داری با مارکس داشتند. مارک و میزبانان درباره ایده های شومپیتر در مورد اختلال خلاق و اینکه چگونه نوشته های او باید دیدگاه های ما درباره سرمایه داری ، سوسیالیسم و ​​سرنوشت دموکراسی را آگاه سازند ، بحث کردند

در آخرین ساعت ، نیکلاس ویلسون (معروف به آقای اخلاقی) جزئیات مربوط به چگونگی سوت زدن در فعالیت های غیرقانونی را که HSBC در انگلستان در آن مشغول بود ، توضیح می دهد. بعد از آن ما با لوسی کمیسار درباره نشت FinCen صحبت کردیم ، چرا او به دلیل داشتن آنچه که از آزادی خارج کرده اند به Buzzfeed مشکوک است و چرا او فکر می کند این افشاگری ها برای روابط ایالات متحده با روسیه مهم است.

ما خیلی دوست داریم نظرات شما را در این مورد دریافت کنیم [email protected]