بروزرسانی تحقیق در روسیه؛ حملات اسرائیل به نوار غزه

بروزرسانی تحقیق در روسیه؛ حملات اسرائیل به نوار غزه

https://cdn1.img.sputniknews.com/img/107829/74/1078297401_0:0:1200:675_1200x675_80_0_0_566f3e274dab110bf44bd18dda918b2f.jpg

Sputnik بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/radio-political-misfits/202008181080200710-russia-inquiry-update-israeli-attacks-on-gaza-strip/

کمیته ملی دموکرات سکوت نسبت به پذیرش جدید درباره روسیه گیت ، و اسرائیل به دلایل واقعی حملات غزه سکوت کرده است.

جیم کاواناغ، نویسنده و مشارکت ThePolemicist.net و CounterPunch ، در مورد چگونگی کوین کلینسمیت ، وکیل سابق اف بی آی که سال گذشته استعفا داد ، بحث می کند که قصد دارد اظهارات دروغین را در معامله ای که دادستان با کل تحقیق روسگیت انجام داد ، ادعا کند. کلینسمیت یک ایمیل را توصیف کرد که کارتر پیج ، مشاور تبلیغات انتخاباتی ترامپ است ، برای اضافه کردن کلمات “منبع نیست” و سپس آن ایمیل را به یک همکار که در تلاش برای گرفتن حکم نظارت نظارت بر اطلاعات خارجی برای جاسوسی از صفحه است ، ارسال کرد.

رامی ممیرنویسنده شهروند حقیقت مستقر در فلسطین ، درباره حملات اخیر اسرائیل به اهداف حماس در غزه بحث می کند. اسرائیلی ها می گویند که این حملات ناشی از آن بود که فلسطینی ها بالن های آتش و مواد منفجره را به سمت اسرائیل پرتاب کردند.

منار محواش، بنیانگذار ، مدیر عامل و سردبیر MintPress News ، در مورد چندین داستان که در اخبار قرار دارند ، بحث می کند. هفته گذشته ، MintPress مقاله ای را درباره مافیک منتشر کرد با عنوان “Firm Popular Video Firm Facebook از برچسب تبلیغ روسیه”. این شرکت می گوید تنها مالک آن آمریکایی است. چگونه این مارک جدید “رسانه ای با بودجه دولتی” اعمال می شود؟ همچنین ، جولیان آسانژ ، بنیانگذار ویکی لیکس با اتهامات بیشتری روبرو است. رایانه هفتگی روز جمعه گزارش داد: این برگه اتهامات شامل ادعاهای دیگری است كه وی با دیگران توافق كرده است تا با تشویق هك رایانه ، اطلاعات دولت آمریكا را بدست آورند. این درحالی است که ایالات متحده همچنان به تلاش و تأخیر محاکمه استرداد آسانژ در انگلستان ادامه می دهد. و نگاهی خواهیم داشت به اعتراضات اخیر در بین ساکنان شیکاگو ، ایلینویز.

ما دوست داریم نظرات شما را بدست آوریم [email protected]