برنی سندرز فعالیت خود را به حالت تعلیق درآورد. چه چیزی اشتباه پیش رفت؟

برنی سندرز فعالیت خود را به حالت تعلیق درآورد. چه چیزی اشتباه پیش رفت؟

برنی سندرز کارزار انتخاباتی خود را به حالت تعلیق درآورد و عدم رضایت و دوستان احساساتی – و سؤالاتی را مطرح کرد.

چاد نیکلسون، سازمان اجتماع پنسیلوانیا برای صندوق دفاع حقوقی محیط زیست جامعه (CELDF) به صحبت در مورد تلاش های دولت ترامپ برای عقب نشینی از حفاظت از محیط زیست ، و همچنین برخی از نکات روشن در مبارزه با حمایت از جوامع محلی و اقلیم به طور کلی پیوست. نیکلسون و میزبان باب شلوئبر و جمارل توماس در مورد تلاش های غول انرژی PG&E غول کالیفرنیا برای فرار از مسئولیت آتش سوزی در ایالت و پیروزی اخیر یک جامعه پنسیلوانیا بر سرپیچی گفتگو کردند.

جیم کارپنتر، عضو بخش پیشروان دموکرات های آمریکا در میلواکی و داوطلب مبارزات انتخاباتی سندرز و همچنین ریک بانکمدیر سیاسی / سازمان با رهبران سیاه سازماندهی برای جوامع (BLOC) در مورد آنچه در زمین دیروز در ویسکانسین دیدند صحبت کرد: تسلیحات سیاسی همه گیر. مردم برای رأی دادن در این ایالت ، زندگی خود را به خطر انداختند ، در شرایطی که برای برخی به دلیل نابرابری در زیرساخت رای گیری ، برای بعضی از آنها خطرناکتر شد. این چهار نفر بحث كردند كه در مورد فیاسكو و نقش تاریخ تفکیك میلواكی در زمینه های بهداشتی ، بهداشتی و موارد دیگری است.

لی کمپ، کمدین ، ​​فعال ، روزنامه نگار ، مجری نمایش “امشب Redacted” در RT America و نویسنده کتاب اخیر “Bullet Points & Punch Lines” برای گفتگو در مورد نجوا کردن کارزار Sanders به ​​پایان رسید. در پایان ، بازی خوب به سناتور ورمونت کمک نکرد تا پرونده ایدئولوژیک خود را انجام دهد یا موانع نهادی را که در راه او قرار دارد ، بر طرف کند. آنها حل می کنند که چه شانس برای تغییر در سیستم انتخاباتی فاسد ایالات متحده وجود دارد و ادامه استقرار موفقیت آمیز رئیس جمهور ترامپ از کتاب بازی conman.

از آنجا که چهارشنبه است ، ما بعضی موارد UFO را داشتیم ، در آکادمی To The Stars گرفتیم و از چشم انداز مراقبت های پزشکی جنجالی در ایالات متحده وحشت کردیم و تلاش غم انگیز مایک پنس را برای تقویت جسد اسپرت ارزیابی کرد.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم


پاسخی بگذارید