برنی سندرز از رقابت ریاست جمهوری کنار می رود

برنی سندرز از رقابت ریاست جمهوری کنار می رود

در این قسمت از خطوط خطا ، میزبان گارلند نیکسون و لی استراناهان در مورد پایان دادن برنی سندرز در مورد پیشنهاد وی برای نامزد انتخابات ریاست جمهوری دموکرات ، آینده قدرت جهانی ، مشکلات زنجیره تأمین آمریکا و تقارن های تیره و تار بین آنفولانزای 1918 و تاج ویروس صحبت کردند. پاندمی.

میهمانان:

مارک Sleboda – روابط بین الملل و تحلیلگر امنیت | چه نظم جهانی چند قطبی به نظر می رسد

خانه نیکو – فعال سیاسی و روزنامه نگار پخش ، بنیانگذار و مدیر عامل “شبکه MCSC” | برنی ساندرز از مسابقه کنار رفت

استفان اوتلی – بنیانگذار و سردبیر شرکت باری لایو لایو و میزبان باربری لایو لایو | مشکلات زنجیره تأمین در آمریکا

دکتر بیل هونگمن – پزشک اورژانس و فعال بهداشتی پیشرو | برنی ساندرز از مسابقه کنار رفت

پیتر کوزنیک – استاد تاریخ و مدیر انستیتوی مطالعات هسته ای در دانشگاه آمریکایی | مقایسه COVID-19 با آنفولانزای 1918

ما با مارك سلبودا به ما ملحق شديم تا در مورد آنچه نظم جهاني چند قطبي در دوره پس از بحران مالي و وخامت تدريج آمريكا به عنوان هژمون جهان به نظر مي رسد ، صحبت كنيم.

بعداً در این نمایش ، ما به نیکو هاوس و دکتر بیل هونگمن پیوستیم تا در مورد برنی سندرز در مورد کنار گذاشتن مسابقه صحبت کنیم. لی با گارلند و نیکو بحث کرد که آیا پایگاه مترقی به اندازه کافی بزرگ است تا بتواند سندرز را به عنوان نامزد معرفی کند ، و بیل هونیگمن توصیه کرد که ما در برنی راحت تر برویم تا از خود دفاع نکنیم در برابر سوءاستفاده های DNC.

ما به استفان اوتلی پیوستیم تا در مورد لجستیک صحبت کنیم. ما بررسی کردیم که koronavirus جدید در صنعت حمل و نقل در ایالات متحده آمریکا چه کاری انجام داده است ، زیرا سازمانهای بزرگ و مشاغل بزرگ درهای خود را بسته و باعث کاهش تقاضای مصرف کننده با آنها می شوند.

ما در مورد آنفولانزای 1918 و پیوندهای جهانی بین COVID-19 و همه گیر جهانی قرن گذشته با پیتر کوزنیک صحبت کردیم. ما به تأثیرات احتمالی گسترش ناشناخته در جهان در حال توسعه پرداختیم و در مورد راه حل های اقتصادی و سیاسی که ممکن است برای دستیابی به این وضعیت مورد نیاز باشد ، صحبت کردیم.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم


پاسخی بگذارید