برنی تایید Biden و هر دو طرف ما را تحت فشار قرار می دهد تا به عنوان خشم ویروس کار خود را انجام دهیم

برنی تایید Biden و هر دو طرف ما را تحت فشار قرار می دهد تا به عنوان خشم ویروس کار خود را انجام دهیم

https://cdn1.img.sputniknews.com/img/107839/90/1078399096_4:615:1400:1400_1200x675_80_0_0_53f4a06915774b946207df09977aed29.jpg

Sputnik بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/radio_by_any_means/202004131078941516-bernie-endorses-biden–both-sides-push-us-back-to-work-as-virus-rages/

ترامپ آمریکایی ها را به کار خود سوق می دهد ، همانطور که ایالات متحده منجر به مرگ COVID-19 ، موارد؛ مشکلات مسکن DC شدت می یابد. برنی باید بایدن را تأیید کند.

در این اپیزود از Any Anyans Ness میزبان های لازم Sean Blackmon و Jacquie Luqman به آنها ملحق شده اند دکتر ریچارد وولف، اقتصاددان و استاد دانشگاه جدید مدرسه و نویسنده کتاب جدید “درک مارکسیسم” ، برای گفتگو در مورد اینکه چرا تلاش های مداوم و “خیره کننده” ترامپ برای مجبور کردن مردم به کار خود مجبور شده ، هزینه های زندگی (و ثروت) آمریکایی را به مراتب بیشتر کرده است. از بین رفته ایم ، اگر زودتر از موعد آمادگی لازم برای شیوع این بیماری را داشته باشیم ، چرا نابودی میلیاردها دلار غذا حتی در حالی که بانک های مواد غذایی در سرتاسر کشور توسط میلیون ها آمریکایی تازه کار بیکار تحت الشعاع قرار گرفته اند ، سوالاتی را در مورد “کارآیی” سرمایه داری فرض می کنند ، و چه چیزی انگیزه پیشنهاد ناامیدکننده ترامپ برای افزایش قیمت نفت در میان همه گیر جهانی را دارد.

در بخش دوم ، شان و ژاکی به حقوق transgender و یک فعال مسکن پیوستند مورگان Artyukhina صحبت در مورد راه هایی که بحران کرونویروس باعث تشدید بحران مسکن در دی سی ، نحوه تعیین بسیاری از جوامع کم درآمد و اکثریت سیاه به عنوان “مناطق قربانی” است ، ساکنان را در معرض خطر بالای ویروس قرار می دهد ، و چگونه این مسیر را تعیین می کند. نقشه های دولت های سوسیالیستی در ونزوئلا و کرالا نشان می دهد که روش دیگری برای افراد شاغل در اینجا امکان پذیر است.

بعداً در این نمایش ، شان و ژاکی به آنها ملحق می شوند گیلبرت مرسی، برای گفتگو در مورد اینکه چرا او “شگفت زده نشده است” خبر اینکه برنی ساندرز نخست وزیر پیشین دموکرات ریاست جمهوری به طور رسمی جو بیدن را تأیید کرده است ، از برنامه “به اصطلاح جو بایدن” برنامه ای برای بازگرداندن با خیال راحت ، “چه باید بکند؟” قفل شدن در فرانسه به این معنی است که جنبش زرد جلیقه “زیرزمینی” رانده شده است ، و این که چگونه نژاد پرستی عمیق ترامپ و پایگاه وی نمایان می شود در هر دو خواستار استعفای مدیرکل WHO و استعفا از محرومیت از مهاجران بدون سند است. .

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم


پاسخی بگذارید