برند لباس Beyonce عکس Insta از دو مدل روسی متهم به ‘ماهیگیری سیاه’ را حذف می کند

برند لباس Beyonce عکس Insta از دو مدل روسی متهم به ‘ماهیگیری سیاه’ را حذف می کند

بسیاری از آمریکایی های چپ معتقدند که تصرف در فرهنگ – این به معنای پذیرش ویژگی های اصلی یک گروه فرهنگی توسط اعضای گروه دیگر است. حتی کندال جنر تأثیرگذار ستاره ای نیز قبلاً به دلیل پوشیدن قرنیه هایی که اغلب با فرهنگ سیاه پوستان در ارتباط بودند مورد انتقاد قرار گرفت.

حساب اینستاگرام Ivy Park ، یک خط لباس ورزشی متعلق به ستاره پاپ آمریکایی و بیانسه ، عکسی از دو مدل روسی را پس از اینکه کاربران شبکه های اجتماعی افراد را تحت تأثیر “ماهیگیری سیاه” به دلیل برنزه شدن خود و پوشیدن موهای فر در هنگام عکسبرداری خود متهم کرد ، پاک کرد. نام تجاری.

تصویر مورد بحث با لباس های همکاری Ivy Park-Adidas توسط مدل های مستقر در کراسنادار النا و آناستازیا در 4 دسامبر در حساب های اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته شد و به سرعت توسط صفحه رسمی نام تجاری Beyce منتشر شد.

با این حال ، به نظر نمی رسید پیروان این حساب از ظاهر و مدل موهای زنان برنزه قدردانی کنند و آنها را به “ماهیگیری سیاه” متهم می کنند – اصطلاحی که به تلاش برای تقلید از نژاد سیاه با کمک برنزه سازی مصنوعی یا آرایش اشاره دارد.

آنها از این مارك خواستند تا عکسی را كه زنان روسی “زیبایی ربایی زیبایی را ربوده اند” حذف كنند ، در حالی كه بعضی از فداكارترین مفسران حتی خواستار این بودند كه بت آوازخوان آمریکایی “بیانسه” را نسبت به شرایط “پاسخگو” بدانند.

Ivy Park ظاهراً تماس ها را دنبال می کرد ، زیرا تصویر دیگر در هیچ کجا در خوراک آن یافت نمی شود. با این حال ، این شرکت در مورد موضوع سکوت کرده است.

یکی از دختران ، ملقب به alena_biuni ، گفت که او از اظهار نظرات نفرت انگیزی که عکس پس از ارسال مجدد عکس به صفحه Ivy Park دریافت کرده ، “وحشت زده” شده است.

این زن به روسی نوشت: “من نمی فهمم چه مشكلی دارد كه از كودكی من تحت تأثیر این فرهنگ ، شیوه ، موسیقی و رقص های آنها قرار گرفته ام.”

“و من نمی فهمم که چرا جهنم نمی توانم آنطور که دوست دارم لباس بپوشم ، مدل مویی را که دوست دارم انجام دهم …” سالن دباغی

وی همچنین افزود که جهان به سادگی به افراد “سفید” و “سیاه” تقسیم نشده است زیرا برخی از روس ها مانند او بیشتر از دیگران برنزه هستند.

دوست و شریک عکسبرداری او آناستازیا گفت که او حتی از اینكه رفتار آنها را نژاد پرستانه می داند آگاه نبود.

“من معتقدم که کسانی که نژادپرستی را در خود حمل می کنند ، همه جا و در همه جای دیگران و حتی در بی گناه ترین چیزها آن را می بینند … !!!” او در اینستاگرام نوشت.

به دنبال رسوایی ، هر دو دختر از هزاران پیرو روسی زبان خود حمایت شدیدی دریافت کرده اند ، اما بسیاری از منتقدان آنها نیز به صفحات شخصی خود نقل مکان کرده اند تا اقدامات و اظهارنظرهای “ناآگاهانه” و “شرم آور” خود را در مورد موضوع مورد انتقاد قرار دهند.

پس از حذف عکس توسط این برند ، آناستازیا دیگر خواستار تحریم پوشاک Ivy Park و آدیداس شد. او ادعا کرد که این حرکت نشان داد که مارک تجاری “به سادگی به بیشتر روس ها گفته است که این لباس ها مناسب شما نیست”.

این مدل اضافه كرد كه چنین “نفرت نسبت به هر كاری كه سفیدپوستان انجام می دهند” “دلگیر” بود اما از همه طرفداران وی برای “دفاع از حقوق روس ها در برابر پوست و فرهای برنزه” تشكر كرد.