برنامه های ترامپ برای آتش بس قانونی – اعتراضات متورم است

برنامه های ترامپ برای آتش بس قانونی – اعتراضات متورم است

در قسمت امروز Loud & Clear ، نینو براون ، فعال با اتحادیه معلمان بوستون ، تریا الیوریرا ، نویسنده مستقر در فیلادلفیا ، بنیانگذار و سردبیر Recenter Press و مجری با مرکز آزادسازی فیلادلفیا ، و تهیه کنندگان والتر اسمولارک و نیکول روسل ، به نمایش بپیوندید.

پیش بینی می شود این هفته تظاهرات بزرگی در بوستون ، فیلادلفیا ، نیویورک ، واشنگتن دی سی و جاهای دیگر برگزار شود ، زیرا جنبش اعتراضی علیه پلیس در پی قتل جورج فلوید گسترش می یابد. ده ها هزار و شاید صدها هزار نفر در نیویورک و فیلادلفیا راهپیمایی می کنند ، در حالی که رئیس پلیس واشنگتن روز گذشته گفت که این شهر انتظار دارد یکی از بزرگترین تظاهرات های تاریخ خود را روز شنبه برگزار کند.

قبل از اعلام عمومی ترامپ مبنی بر اعزام ارتش به ایالات متحده ، وی یک کنفرانس خصوصی با استانداران این کشور داشت. و در نتیجه ، جنبش گسترده برای عدالت نژادی و علیه پلیس نژادپرستانه و وحشیانه فقط رشد کرده است. مارا ورهیدن هلیارد مدیر اجرایی صندوق مشارکت برای عدالت مدنی به نمایش می پیوندد.

امروز جمعه است! بنابراین وقت آن است که بدترین و گمراه کننده ترین عناوین هفته باشد. برایان و جان با هم صحبت می کنند استیو پت، یک روزنامه نگار مستقل که انتقادات وی به رسانه های اصلی از ویژگی های سایت وی Left I on the News و توییترleftiblog و تهیه کننده Sputnik است نیکول روسل.

جمعه بخش یک ساعته هفتگی Loud & Clear ، هفته بررسی ، حدود هفته در سیاست ، سیاست و امور بین الملل است. امروز آنها بر جنبش اعتراض گسترده توده ای مردم و جهان در برابر خشونت پلیس نژادپرستانه تمرکز می کنند. دونالد ترامپ و مقامات شهری حزب دموکرات به طور یکسان اقدام به سرکوب این جنبش می کنند ، اما اعتراضات همچنان ادامه دارد تا حرکت عظیمی پیدا کند. برایان و جان با تحلیلگران و تهیه کنندگان Sputnik News صحبت می کنند والتر اسمولارک و نیکول روسل.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم