“برنامه ریزی شده برای قتل”: كانگا رانوت بالیوود می گوید: داستان پنهان شده است تا چگونه سوشانت را به لبه رانده است

“برنامه ریزی شده برای قتل”: كانگا رانوت بالیوود می گوید: داستان پنهان شده است تا چگونه سوشانت را به لبه رانده است

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

دهلی نو (اسپوتنیک): تمام آنچه می درخشد طلا نیست؛ این گفته مطمئناً در بالیوود صادق است ، جایی که بازیگران آینده باید با واقعیت های نفاق گرایی روبرو شوند. درگذشت 34 ساله سوشن سینگ رجپت بحث و گفتگو در مورد “مافیاها” در این صنعت را برانگیخت ، زیرا بسیاری از هواداران اظهار داشتند كه وی توسط یک قبیله پوپولیستی اخراج شده است.

بازیگر بالیوود ، کانگنا رانوت ، مشهور به اینکه اغلب درمورد موضوعاتی در دنیای سرگرمی و منتقد سرسختانه نئوپوتیسم صحبت می کند ، با بیان اینکه سوشان سینگ رجپوت قربانی توطئه های صنعت شده است ، ادعاهای جدی علیه برخی بخش های صنعت فیلم مطرح کرده است. بیگانگان از شکوفایی.

در یک سخنرانی آتشین ، این بازیگر با قاطعیت به خاطر عدم اعتبار بازیگر به خاطر فیلم های موفق خود در فیلم بالیوود لگد زد و او را به عنوان “ذهن ضعیف” معرفی کرد. وی ادامه داد: این یک “قتل برنامه ریزی شده” است و مردم در این صنعت دیگران را به لبه خود سوق می دهند تا تصمیم بگیرند که به خودکشی ختم شود.

“او [Sushant] یک مهندس رتبه دار مهندسی است ، چگونه می تواند ذهنش ضعیف باشد. اگر آخرین پست ها / مصاحبه های او را مشاهده می کنید که وی به وضوح گفته است که خدایی در صنعت ندارد و از این صنعت اخراج می شود. او به وضوح ابراز كرد كه احساس كنار ماندن است ، “او گفت كه چرا چرا برای اولین فیلم موفق خود كای پو چ مانند سایر ستارگان آینده صنعت جوایزی دریافت نمی كند.

کانگنا ، که پیش از این کارگردان کاران یوهان را به عنوان پرچمدار نژاد پرستی می نامید ، همچنین به “روزنامه نگاران با دستمزد” پرداخت و خوانندگان شایعه ای را برای نوشتن قطعات به ادعای سوشانت “روانگردان ، عصبی و معتاد” خواند ، در حالی که آنها “اعتیاد” بازیگر سانجی دات را دوست دارند. .

وی خاطرنشان كرد كه در حال دریافت پیام از سوی مردم بوده است كه اظهار داشت كه سوشانت یك زمان بسیار دشوار را پشت سر می گذارد و به او توصیه كرد كه هیچ قدم های جدی نگذارد.

چرا آنها فکر خودکشی را در ذهن من کردند؟ این خودکشی نبود ، این یک قتل برنامه ریزی شده بود ، “او گفت با اشاره به مرگ سوشانت.

وی افزود که تنها تقصیر سوشان این بود که او به افرادی که او را بی ارزش خواندند اعتقاد داشت و باعث شد او باور کند که بدون پدرخوانده در این صنعت زنده نخواهد ماند.

وی گفت: “این افراد می خواهند تاریخ را بنویسند و بنویسند که سوشانت ذهن ضعیفی داشت. آنها حقیقت را نمی گویند. ما باید تصمیم بگیریم که چه کسی تاریخ را خواهد نوشت. “

در حالی که بحث پیرامون نفع و رمز و راز پیرامون دلیل خودکشی وی مدتی است که این صنعت را لرزاند ، آخرین مناسک سوشان امروز با حضور خانواده و عزیزانش در Pawan Hans Crematorium در ویل پارل در بمبئی انجام شد. .

بازیگر سوشانت ، که اهل فیزیک و علاقه زیادی به نجوم بود ، از پس زمینه فروتنانه و کودکی در شهر پاتنا هند به صدرنشینی برخاست. وی در 14 ژوئن با خودکشی در محل اقامت خود در بمبئی درگذشت.