برنامه بازی واقعی ترامپ با “تأخیر در انتخابات” Tweet چیست؟

برنامه بازی واقعی ترامپ با “تأخیر در انتخابات” Tweet چیست؟

در قسمت امروز Loud & Clear ، برایان بکر و جان کیریاکو به تحلیلگران خبر اسپوتنیک ، نیکول روسل و والتر اسمولارک پیوستند.

سریال Loud & Clear ، در خبرها ، جایی است که میزبان به مهمترین تحولات جاری هفته نگاه می کند و آنها را به چشم می اندازد ، از جمله ایده رئیس جمهور ترامپ برای به تعویق انداختن انتخابات و آنچه ممکن است به تصویر بکشد ، وضعیت بیکاری در این هفته ، شهادت روز گذشته مدیر عامل انحصار فناوری ، و بیشتر.

یک بخش معمولی پنج شنبه به نظامی سازی مداوم فضا می پردازد ، امروز با تمرکز بر مأموریت های متعدد مریخ که در هفته گذشته آغاز شده است ، از جمله برنامه امروز ایالات متحده است. برایان و جان با هم صحبت می کنند پروفسور کارل گروسمن، استاد كامل روزنامه نگاری در دانشگاه ایالتی نیویورك ، کالج در اولد وستبوری و مجری یك برنامه تلویزیونی ملی پخش شده با محوریت موضوعات زیست محیطی ، انرژی و فضا بود.

پرزیدنت ترامپ امروز یک توییت تحریک آمیز نوشت ، با تعجب از اینکه آیا انتخابات ریاست جمهوری ماه نوامبر باید به تعویق بیفتد “تا زمانی که مردم به درستی ، ایمن و با اطمینان رأی دهند” باید به تعویق بیفتد. رئیس جمهور بدون هیچ گونه مدرک و دلیلی اظهار داشت که انتخابات ماه نوامبر “نادرست ترین و کلاهبردارترین انتخابات در تاریخ خواهد بود. این یک شرمساری بزرگ برای ایالات متحده خواهد بود. “

وزارت بازرگانی امروز گزارش داد که تولید ناخالص داخلی در سه ماهه دوم سال 9.5 درصد کاهش یافته و با نرخ سالانه 32.9 درصد ، به راحتی رکوردی در تاریخ کشور دارد. اگرچه اکثر اقتصاددانان می گویند که تعداد سه ماهه دوم یک فاجعه است ، اما بعید است که در دوره سوم چهارم چهارم این وضعیت بد باشد ، حتی اگر بهبودی تازه در معرض خطر قرار گرفته باشد. در همین حال ، هفته گذشته 1.4 میلیون نفر برای بیکاری ثبت نام کردند ، هفته دوم پیاپی با بیش از یک میلیون درخواست. دکتر جک راسموس، استاد اقتصاد در کالج سنت مری ، کالیفرنیا و نویسنده کتاب “Scourge of Neo-Liberalism: Policy ایالات متحده از ریگان تا ترامپ” ، که کارش در www.jackrasmus.com است ، به نمایش می رود.

سریال هفتگی پنج شنبه “ناحق جنایی” در مورد بی شرمانه ترین رفتار دادگاه ها و دادستان های ما و چگونگی انکار عدالت برای بسیاری از مردم این کشور است. پل رایتبنیانگذار و مدیر اجرایی مرکز دفاع از حقوق بشر و سردبیر اخبار قانونی حقوقی زندان (PLN) ، و کوین گوزتولا، نویسنده ای برای Shadowproof.com و مجری میزبان پادکست افشای غیرمجاز ، به نمایش بپیوندید.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم