برد پیت دکتر Fauci را در SNL به تصویر می کشد ، پاسخ Coronavirus ترامپ را مسخره می کند

برد پیت دکتر Fauci را در SNL به تصویر می کشد ، پاسخ Coronavirus ترامپ را مسخره می کند

ایالات متحده

URL کوتاه دریافت کنید

Saturday Night Live’s Cold Open پس از چند قسمت شرم آور برای دونالد ترامپ ، دنبال می شود ، هنگامی که وی برای تزریق ضد عفونی کننده یا استفاده از چراغ های روشن به منظور درمان COVID-19 در یکی از جلسات کارگروه ویروس خود ، پیشنهاد تزریق ضد عفونی کننده ها یا استفاده از چراغ های روشن را داد.

براد پیت ، دکتر آنتونی فاویسی ، یکی از اعضای اصلی کارگروه کاخ سفید ، را به تصویر کشیده است.

بازیگران تقلید کننده سریال Cold Open پس از آنکه فوکی در ابتدای ماه به CNN گفت که او ترجیح می دهد بازیگر مشهور او را در یکی از اسکچ های نمایش کمدی ترجیح دهد ، ظاهر شد.

در این ویدئو ، پیت یک کلاه گیس خاکستری پوشیده است و “توضیح می دهد که رئیس جمهور در هنگام” گرفتن برخی از آزادی ها با رهنمودهای ما “چه چیزی را می خواهد بگوید ، تقلید از صمیمی بودن وفاداری Fauci در اصلاح رئیس و همکار نیویورکر خود ، دونالد ترامپ است. او با اصرار ترامپ یک گلدان گل زد که یک واکسن ضد coronavirus “به زودی” می آید ، با بیان اینکه آنچه که او واقعاً منظورش یک سال و نیم است.

Faux Fauci همچنین به قول ترامپ مبنی بر “این [the coronavirus] مانند یک معجزه ناپدید می شود “، و خاطرنشان می کند که شاید” معجزه نباید برنامه A باشد “، و این که” حتی سولی سعی کرد ابتدا در فرودگاه فرود بیاید “، اشاره ای به کاپیتان شرکت هواپیمایی چلی برنز ،” سالی “سولنبرگر با اجرای آب در فرودگاه است. رودخانه هادسون در سال 2009 با صرفه جویی در خدمه و مسافران ، پس از غیرفعال شدن هر دو موتور ایرباس A320-214 در اثر اعتصاب پرنده.البته توصیه “بدنامی” بدنام ترامپ برای تزریق ضد عفونی کننده ها و استفاده از نور خورشید در برابر COVID-19 نمی تواند باشد. چپ – پیت “چهره” گرفت ، در حالی که مودبانه اعتراف می کند که “او نباید صورت خود را لمس کند”.

این بازیگر با از بین بردن کلاه گیس خود و ابراز تحسین از زندگی واقعی آنتونی فاوسی و “آرامش و شفافیت وی در این زمان بی نظیر” به همراه کارمندان پزشکی برای مقابله با این بیماری ، این طرح را به پایان رساند.

شهروندان عاشق اجرای و چگونگی تحقق بخشیدن به “رویای” Fauci بودند.

برخی از کاربران درباره واکنش احتمالی دونالد ترامپ به این طرح سوال کردند.

دکتر آنتونی فاوسی عضو ارشد کارگروه کورونوویروس کاخ سفید و یک شرکت کننده منظم در جلسات مطبوعاتی COVID-19 است که پس از پیشنهادات فیاسکو ترامپ مبنی بر تزریق ضد عفونی کننده ها و استفاده از نور روشن در برابر کورو ویروس ، شایعاتی مبنی بر تعلیق در آمد. رئیس جمهور خود توییت کرد که توجیهی ها “ارزش وقت و تلاش ندارند” ، زیرا های “اخبار جعلی” خراب می شوند.


پاسخی بگذارید