“برده داری ، زورگویی”: بازی Netizens Slam Ocasio-Cortez “Sex is Work” در مورد رسوایی تصاویر Racy Paramedic

“برده داری ، زورگویی”: بازی Netizens Slam Ocasio-Cortez “Sex is Work” در مورد رسوایی تصاویر Racy Paramedic

آمریکا

URL کوتاه دریافت کنید

روزنامه نیویورک پست روز یکشنبه یک پزشک 23 ساله در شهر نیویورک ، لورن کوئی را ناخواسته به کانون توجهات رساند و نام ، نام خانوادگی و نام خانوادگی و همچنین قد ، وزن و محل کار زنی را فاش کرد تصمیم گرفت برای ایجاد درآمد وی در هنگام شیوع ویروس کرونا به یک خالق محتوای بزرگسال در OnlyFans تبدیل شود.

الكساندریا اوكاسیو-كورتز ، نماینده آمریكا ، به گروه صداهایی مبنی بر محكوم كردن رسوایی عمومی یك پیراپزشك در شهر نیویورك پیوست كه در یك وب سایت نژادی برای تأمین هزینه های زندگی در هنگام شیوع ویروس كرونا كار می كرد.

Ocasio-Cortez در توییت خود نوشت: “کار جنسی کار است” ، در حالی که او همچنین یک داستان مجله رولینگ استون را بازتوییت کرد که قبلا نیویورک پست را بخاطر سلب گمنامی زن و فاش کردن نام ، قد ، وزن و محل لورن کوئی فراخوانده بود. اشتغال در حالی که به اطلاعات دست دوم “مشترک در سایت کوئی” متوسل می شوید.

دموکرات نیویورک ، که قبلاً از جرم زدایی از کار جنسی حمایت می کرد ، و در سال 2019 به سناتور برنی سندرز ، I-Vt. ، و سناتور الیزابت وارن ، D-Mass پیوست ، و از قانون مطالعه کارگران SAFE SEX حمایت کرد ، تأکید کرد که این قانون دولت فدرال بود ، نه کارگران جنسی ، که باید به خاطر “به حاشیه راندن مردم برای زنده ماندن از یک بیماری همه گیر بدون کمک” شرمنده شود. “

Ocasio-Cortez ، که در اوایل ماه دسامبر با جوش هاولی سناتور جمهوری خواه ایالات متحده از میسوری موافقت كرد و خواستار بررسی محرك ها برای آمریكایی های عادی می شود ، به عنوان بخشی از لایحه بعدی ویروس كرونا ، اضافه كرد كه “رابط كاربری كوچك ، تسویه حساب های كوچك ، بودجه بیمارستان و غیره” برای کمک به مردم در زنده ماندن در اثر بحران طولانی مدت سلامتی مورد نیاز بود.

لورن کوئی پس از پیوستن به برنامه اشتراک تصاویر بزرگسالان OnlyFans ، که محبوبیت آنها در طی همه گیر شدن بیماری بسیار افزایش یافته بود ، بیش از 44000 دلار کمک مالی متعهد دریافت کرد.

بستر اشتراک به تأثیرگذاران و ایجادکنندگان محتوا اجازه می دهد تا محتوای خود را تهیه کنند ، و در درجه اول توسط کارگران جنسی استفاده می شود ، که در ازای دریافت هزینه ماهانه مشترک مطالب نژادی را در فیدهای خود ارسال می کنند.

مطابق با رولینگ استون مجله ، این سیستم عامل طی چند ماه گذشته شاهد افزایش 75 درصدی در ثبت نام ها بوده است.

این مجله از پیراپزشك مستقر در یورك ، كه گفته می شود برای تأمین هزینه زندگی به عنوان میزبان در یك رستوران كره ای نیز كار می كرد ، ابراز حمایت كرد.

خروجی به شدت کوبید نیویورک پست خبرنگاران به دلیل عدم تحسین “روحیه کارآفرینی” زن جوان در حالی که برعکس کمپین جمع آوری کمک مالی ، با آشکار کردن هویت خود ، شغل اصلی او را به خطر انداخته است ، زیرا او سعی در حمایت از خانواده و پدر “بسیار بیمار” خود داشت.

رسانه های اجتماعی نیز به طور گسترده در مورد این رسوایی سنجیده اند. برخی از تلاش های سرسختانه زن جوان برای دستکاری در مشاغل در زمان های دشوار تحسین می کردند.

دیگران وارد بحث شدند که آیا کار جنسی “تحقیرآمیز” است یا خیر.

منتقدان اما مخالف بودند.

روزنامه نیویورک پست بعداً به روزرسانی کرد و ادعا کرد که کوئی محتوای سایت OnlyFans خود را جمعه تمیز کرده است.