“برده جنسی” اپستین با تصویر پسرش شاهزاده اندرو برای ملکه تولدت مبارک است

“برده جنسی” اپستین با تصویر پسرش شاهزاده اندرو برای ملکه تولدت مبارک است

یکی از قربانیان رابطه جنسی جفری اپستین ، ویرجینیا گیوفر ، اظهار داشت که وی توسط فقید سرمایه دار مجبور شده است حداقل در سه زمان بین سالهای 2001 و 2002 با پرنس اندرو رابطه جنسی برقرار کند. زن

ویرجینیا رابرتز ، حالا جیوفر ، تصمیم گرفت با انتشار عکسی ویروسی از خود 17 ساله خود که در کنار شاهزاده اندرو ایستاده و در آن پس زمینه شخصیت اجتماعی انگلیس ، گیسلین مکسول ، ایستاده است ، تولد حضرتعالی ملکه را به روشی خاص تبریک بگوید.

این عکس توسط Giuffre در حساب توئیتر خود به اشتراک گذاشته شد ، و همراه با عنوان توضیحاتی “تولدت مبارک ملکه الیزابت هدیه من به توست – فقط یک لحظه به یاد ماندنی پسرت است.”

این پست همچنین پیوندی به مصاحبه Prince Andrew’s Newsnight داشت که طی آن وی علی رغم وجود عکسی که در آن آنها در آغوش یکدیگر هستند و به دوربین لبخند می زنند ، رابطه جنسی با این زن یا حتی ملاقات با او را به شدت انکار کرد.

ملکه در 21 آوریل متولد شد ، اما در بخشی از استرالیا که در حال حاضر Giuffre اقامت دارد ، تولد او در هفته اول ماه اکتبر جشن گرفته می شود.

با این حال ، توییت Giuffre پاسخ بسیاری از آرزوهای “تولد” به اعلیحضرت را ندیده است – بلکه جریان تفسیرهای کنایه آمیز است.

مصاحبه شاهزاده اندرو

در ماه نوامبر ، دوک یورک برای مصاحبه با بی بی سی نشست که بعداً توسط بسیاری توصیف شد “تصادف اتومبیل”. در هنگام گفتگو با امیلی میتلیس ، سلطنتی “قاطعانه” ادعای گیوفر مبنی بر اینکه حداقل سه بار به دستور “اربابان” جنسی اش ، اپستین و ماکسول ، با او رابطه جنسی برقرار کرده است ، انکار کرد.

وی همچنین در پاسخ به یکی از اتهامات گیفر اظهار داشت که او شب را در پیتزا اکسپرس در ووکینگ گذرانده است در شبی که وی گفت آنها رابطه جنسی برقرار کرده اند. با این حال ، او نمی توانست به یاد بیاورد که آنها با هم عکس گرفته اند و در عوض پیشنهاد می کند که عکس نوشته شده باشد.

پسر ملکه الیزابت نیز در جریان مصاحبه از دوستی خود با مجرم جنسی متهم اپستین دفاع کرد.

تنها چند روز پس از پخش این برنامه ، شاهزاده اندرو به دنبال واكنش های ناشی از اظهاراتش رسماً از وظایف سلطنتی خود كنار رفت.