برخی در مدیر ترامپ می گویند ایالات متحده باید اول ماه مه را بازگشایی کند: آیا این علم خوبی است؟

برخی در مدیر ترامپ می گویند ایالات متحده باید اول ماه مه را بازگشایی کند: آیا این علم خوبی است؟

در این قسمت از ساعت بحرانی ، دکتر ویلمر لئون به دانیل لازار ، روزنامه نگار و نویسنده سه کتاب “جمهوری یخ زده” ، “کودتای مخملی” و “جنگ ناشناخته آمریکا” می پیوندد.

عده ای در دولت ترامپ وجود دارند که با داده های مثبت تشویق می شوند که تعداد کروավիր ویروس کمتر COVID-19 را کمتر از آنچه پیش بینی شده بود نشان دهند و در پشت صحنه کار می کنند تا رئیس جمهور را برای بازگشایی آمریکا در تاریخ 1 ماه مه کمک کند که با پایان روز هماهنگ خواهد بود دستورالعمل “30 روز برای کاهش سرعت” کاخ سفید. آیا این علم خوب است؟ این حس خوب است؟

طبق ویدئویی که اخیراً برای فیلم The Grayzone توسط آنیا پارامپیل انجام داده است ، در مبارزه با هائیتی با coronavirus ، “برخی تخمین ها حاکی است که تا 800000 هائیتی ممکن است در نتیجه این بیماری جان خود را از دست بدهند ، زیرا زیرساخت های بهداشتی کشور توسط دولت های متفقین و نئولیبرال متفق القول شده است. که از سال 2004 کشور را کنترل کرده است. ” واقعاً در هائیتی چه می گذرد؟

یک عنوان روز چهارشنبه در The Grayzone می نویسد: “سازمان دیده بان حقوق بشر با حمایت میلیاردر برای تحریم های کشنده ایالات متحده علیه دولت های چپ به دلیل بحران COVID لابی می کند.” طبق این مقاله ، بسیاری از سازمان های غیر دولتی و گروه های بین المللی حقوق بشر واقعاً تحت پوشش دولت های نوموکرونیایی و بین المللی قرار دارند. چقدر باید نگران باشیم؟

مت دانش در یک بخش پنجشنبه برای The Intercept می نویسد: “در سراسر جنوب ، فرمانداران جمهوریخواه از رهبری رئیس جمهور دونالد ترامپ در مقاومت در برابر محدودیت های اقتصادی و دستور برای ماندن در منزل پیروی کرده اند. در همین حال ، شهرداران و رهبران محلی ، که بیشتر آنها دموکرات هستند ، به هشدارهای کارشناسان بهداشت عمومی توجه کرده اند … به هر حال شهرهای خود را تعطیل کنند. ” آیا این توضیحات دقیقی است؟

میهمانان:

دانیل لازاره – روزنامه نگار و نویسنده سه کتاب: “جمهوری یخ زده” ، “کودتای مخملی” و “جنگ ناشناخته آمریکا”.

داهود آندره – یک فعال هائیتی که با جنبش هائیتی آزاد همکاری می کند.

نتفا فریمن – میزبان صداهایی با دید در WPFW 89.3 FM؛ پان آفریقایی؛ سازمان دهنده انترناسیونالیست که از نزدیک مومیایی ابو جمال گرفته تا پنج کوبایی نزدیک با علل زندانیان سیاسی درگیر است. و با خانواده و دوستان افراد زندانی برگزار می شود.

دکتر اممیت رایلی – دانشمند علوم سیاسی و استادیار مطالعات آفریقا در دانشگاه DePauw.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم


پاسخی بگذارید