برخی از بیماران در چین قادر به لرزیدن COVID-19 نیستند! آیا بازنگری مجدد ایالات متحده؟

برخی از بیماران در چین قادر به لرزیدن COVID-19 نیستند! آیا بازنگری مجدد ایالات متحده؟

در این قسمت ، دکتر ویلمر لئون به مارگارت فلورز ، هماهنگ کننده مقاومت مردمی پیوسته است.

برخی از بیماران مبتلا به COVID-19 در چین ، حتی پس از گذشت چند هفته از درمان و بهبودی آشکار ، هنوز هم برای ویروس مثبت آزمایش می کنند. “پزشکان چینی در ووهان ، جایی که ویروس برای اولین بار در ماه دسامبر پدیدار شده است ، می گویند تعداد زیادی از موارد که افراد از این ویروس بهبود می یابند ، اما همچنان بدون نشان دادن علائم آزمایش مثبت هستند ، یکی از بزرگترین چالش های آنها با حرکت کشور به سمت جدید است. مرحله نبرد مهار آن ، “روز چهارشنبه رویترز گزارش داد. این روزی پس از آن صورت می گیرد كه رابرت ردفیلد ، مركز كنترل و پیشگیری از بیماریهای ایالات متحده ، هشدار داد كه موج دوم COVID-19 در آمریكا در اواخر امسال احتمالاً ویرانگرتر از حالت فعلی خواهد بود ، زیرا احتمالاً با فصل آنفولانزا همپوشانی خواهد داشت. ما از همه اینها چه می توانیم بسازیم؟

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران روز چهارشنبه اعلام كرد كه نخستین ماهواره این كشور را با استفاده از یك حامل غزلی – یا “مسنجر” برای مدارك در مدار قرار داده است. هیچ جزئیاتی در مورد آن سیستم حامل مشخص نیست. در همین حال ، یک سرخط روز چهارشنبه رویاهای مشترک آمده است: “در میان نارسایی های COVID-19 ، ترامپ تهدید می کند که جنگ را به منظور” شلیک “قایق های ایرانی”. این استقرار ماهواره چقدر قابل توجه است و آیا ما قبلاً این فیلم را دیده ایم؟ چرا به آن حادثه خلیج تونکین خوانده شد؟

رویترز گزارش داد: “میسوری روز سه‌شنبه نخستین ایالت آمریكا بود كه از دولت چین در مورد رسیدگی به آن با استفاده از كرو ویروس شکایت كرد و گفت كه پاسخ چین به شیوع این شهر كه در شهر ووهان منشأ گرفته ، خسارات اقتصادی ویرانی را به این ایالت وارد كرده است.” آیا این نمونه کامل یک دعوای بی پروا است که هیچ شایستگی قانونی و هیچ پایه ای در قانون یا واقعیت ندارد؟ آیا این متحدین رئیس جمهور دونالد ترامپ روابط عمومی ضد چین را به سمت ارتفاعات جدید پوچ سوق می دهند ، یا می تواند چیزی در اینجا باشد؟

“رسانه های بین المللی هفته ها به طور دروغین دلالت کردند رئیس جمهور نیکاراگوئه دانیل اورتگا در اثر کرونو ویروس درگذشت … تا اینکه او یک سخنرانی تلویزیونی در دفاع از مراقبت های بهداشتی اجتماعی ، خواستار صلح جهانی و انتقاد از هزینه های ارتش آمریكا و انتقاد از اسلحه هسته ای” ، گفت. این به راحتی یادآور ادعاهای روز سه شنبه درباره سلامتی رهبر کره شمالی کیم جونگ اون است.

میهمانان:

گل مارگارت – هماهنگ کننده مقاومت مردمی.

دکتر جرالد هورن – استاد تاریخ دانشگاه هوستون و نویسنده کتابهای بسیاری از جمله “ضربات علیه امپراتوری: امپریالیسم ایالات متحده در بحران”.

دن کوالیک – حقوق بشر آمریکایی ، حقوقدان کارگری و فعال صلح و نویسنده کتاب جدید: “جنگ دیگر نیست: چگونه غرب با استفاده از مداخله” بشردوستانه “برای پیشبرد منافع اقتصادی و استراتژیک ، قوانین بین المللی را نقض می کند.”

تری ماتسون – هماهنگ کننده و بنیانگذار و هماهنگ کننده برنامه صورتی صورتی در آمریکای لاتین ، کمپین پایان دادن به تحریم های ایالات متحده و کانادا علیه ونزوئلا.

ما دوست داریم نظرات شما را بدست آوریم [email protected]


پاسخی بگذارید