برجسته ترین شب مناظره: “پرواز تبلیغاتی” روی سر پنس نمایش را می دزدد ، توسط بایدن سلاح می شود

برجسته ترین شب مناظره: “پرواز تبلیغاتی” روی سر پنس نمایش را می دزدد ، توسط بایدن سلاح می شود

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

علی رغم همه پیش بینی ها و انتظارات برای بحث معاون ریاست جمهوری در روز چهارشنبه بین کامالا هریس و مایک پنس ، این اقتصاد ، سیاست خارجی یا مراقبت های بهداشتی نبودند که پس از پایان جلسه به موضوع اصلی بحث تبدیل شدند. این مگس خانگی معمولی بود که روی سر پنس فرود آمد و در طول پخش 2 دقیقه ماند.

حتی اگر بحث معاون ریاست جمهوری مواردی مانند عدالت نژادی ، مراقبت های بهداشتی ، پاسخ COVID-19 ، نامزدی دیوان عالی و بسیاری از مسائل دیگر را پوشش می داد ، شهروندان اینترنتی توسط یک مگس خانگی معمولی که بر روی سر مایک پنس معاون رئیس جمهور قرار گرفت گلاویزه شدند – و به نظر می رسد که سرقت شده است کل نمایش

در حالی که دو نامزد VP در حال بررسی موضوع نژادپرستی سیستمیک در ایالات متحده بودند ، یک مهمان غیر منتظره روی موهای پنس ظاهر شد و دو دقیقه در آنجا ماند و توییتر را منفجر کرد.

بعضی ها مگس را تحسین می کردند ، دیگران اوضاع را استعاره می دانستند و نامزد دموکرات بلافاصله با ایجاد یک نام دامنه به افتخار آن ، از پرواز در مبارزات انتخاباتی خود استقبال کرد.

ایده هایی برای یک فیلم آرامش بخش؟ یک دقیقه کامل پرواز با سرقت نمایش روی سر مایک پنس در جریان بحث های معاون ریاست جمهوری.

وقتی قسمت ویژه ای از پوشش CNN را دریافت می کنید ، می دانید که ستاره هستید.

مگس بلافاصله به میم تبدیل شد.

و حتی برای “مدال افتخار” نامزد شده است.