برجسته ترین زبان ترامپ: پنج بار سوءاستفاده های POTUS به او اجازه دهید

برجسته ترین زبان ترامپ: پنج بار سوءاستفاده های POTUS به او اجازه دهید

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

توسط الکساندرا سربریاکوا

رئیس جمهور آمریكا ترامپ در گذشته مرتكب اشتباهات غلط املایی شده است ، از جمله كسی كه در آن نام خانم سوم خود و بانوی اول فعلی ملانیا را به اشتباه هجی كرد. اما در بعضی مواقع ، خطاهای کلامی او حتی بیشتر چشم نواز بوده است.

دونالد ترامپ پس از سوء استفاده از نام تایلند در سخنرانی روز پنجشنبه خود در کارخانه کلاید در اوهایو ، رسانه های اجتماعی را به آتش کشید. به تعبیر رئیس جمهور ، پادشاهی جنوب شرقی آسیا ناگهان “سرزمین ران” شد. اما این اولین بار نیست که رئیس جمهور چنین زبان اصلی را به زبان آورده است – حتی اولین بار نیست که وی در تلاش برای نامگذاری یک کشور خارجی دستگیر شد. در اینجا لیست برجسته ترین سوء استفاده از رئیس جمهور ایالات متحده آمده است:

  1. مرموز “Nambia”: دونالد ترامپ در گفت و گو با رهبران آفریقا در جریان یك رویداد سازمان ملل در سپتامبر 2017 ، یك سیستم بهداشتی “كاملاً خودكار” برخی از رمزنگاری های “نامبیا” را توصیف كرد ، كشوری كه در واقع در نقشه ها وجود ندارد. POTUS می توانست به نامیبیا یا زامبیا یا سرزمینی عرفانی بین مرزهای این دو مراجعه کند ، که در آن زمان بسیاری گمانه زنی شده اند.
  2. تانزانیا “Tanzaynia” را چرخاند: هنوز واضح تر بود که ترامپ در هنگام ورود به کشور آفریقایی دیگری ، تانزانیا ، که کاندیدای ریاست جمهوری ترامپ در آوریل سال 2016 درباره آن صحبت کرد ، روشن تر بود. که باعث خنده های زیادی در اینترنت شد.
  3. 3. “بیانسه سعید شب دیگر”: بیانسه ، ستاره پاپ آمریکایی می توانست نه تنها به وعده های انتخاباتی ریاست جمهوری ترامپ ، که او در سال 2016 از آن انتقاد کرد ، توهین کند ، بلکه همچنین عدم آگاهی وی در مورد چگونگی گفتن صحیح نامش ترامپ با صحبت با هواداران خود در جریان راهپیمایی کارولینای شمالی در ژوئیه سال 2016 ، ترامپ خواننده محبوب “هاله” و همسرش جی ز را به خاطر حمایت از هیلاری کلینتون صدا زد. با این حال ، هنگامی که نام این ستاره آمد ، کمی عصبانی شد و در عوض وی را “بیانسه” نامید.
  4. “اضطراب” مورد نیاز: بعضی از اصطلاحات و اسامی فقط دشوار است ، درست است. اما هنگامی که دونالد ترامپ در یک جلسه توجیهی در کاخ سفید در ماه مارس ، کلمه “اضطراری” را نادرست اعلام کرد ، سوالات زیادی را در بین کاربران رسانه های اجتماعی ایجاد کرد.
  5. پورتوریکو چی؟ در واقع یکی از سخنان ترامپ که او قلمرو ایالات متحده را از پورتوریکو به نام “پورو ریکو” نامید ، نه یک اشتباه نادرست ، بلکه واقعاً یک خسارت ناخوشایند بود.