برای پنجاه خیلی داغ: ملانیا ترامپ جمع می کند در جشن تولد خود در توئیتر تبریک می گوید

برای پنجاه خیلی داغ: ملانیا ترامپ جمع می کند در جشن تولد خود در توئیتر تبریک می گوید

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

برخی او را “کمال یخبندان” و شیک ترین بانوی اول تا کنون خوانده اند ، برخی دیگر او را “ماری آنتوانت واقعی” زمانه ما خوانده اند. ملانیا ترامپ علیرغم اینکه در بحبوحه جنجال های مربوط به شوهرش قرار گرفته ، کاملاً شهرت داشته و اثری فراموش نشدنی را در تاریخ ایالات متحده به جا گذاشته است.

تولد مناسبت خوبی است برای یادآوری برخی از بهترین یا بدترین لحظات زندگی ، و اگر شما بانوی اول ایالات متحده باشید ، در های اجتماعی دست به دست می شوند تا یادآوری برخی از بهترین جیب های خود را ، حتی آنهایی که شما قصد فراموش کردن مخصوصاً اگر پنجاه سالگی بچرخید. مخصوصاً اگر شما ملانیا ترامپ باشید.

توییتر روز یکشنبه دیوانه وار شد و با گلایه ای از یادها و کارتهای تولد به احترام از مدل سابق اسلوونیایی و بانوی اول فعلی ایالات متحده ، ملانیا ترامپ پرداخت. در واقع ، کمتر کسی می توانست باور کند که لباس زنانه در 26 آوریل ، پنجاه ساله شد ، با توجه به اینکه او جوان به نظر می رسد.

با این حال ، بسیاری ، این فرصت را به خاطر نمی آورند که به یاد ماندنی ترین بیانیه های مد ملانیا ، نگاه نه چندان پنهان به همسرش ، و همچنین تعامل شاد او با نخست وزیر کانادا ، جاستین ترودو ، پرداخت. برخی حتی آرزو داشتند که ترامپ بتواند “جاستین را برای تولد خود” بدست آورد و خوب ، طلاق دونالد ترامپ را که قبلاً متهم به تقلب با همسرش با یک بازیگر پورنو بود ، طلاق می دهد.

ستاره سابق پلیبوی با برخی از نمایش های بحث برانگیز مد وی ، شهرت زیادی پیدا کرد ، از جمله مواردی که در آن لباس “من واقعاً اهمیتی نمی دهم ، آیا تو؟” ژاکت به اردوگاه بازداشت برای کودکان مهاجر در تگزاس.

بعد از اینکه عکس های برهنه او فقط چند ماه قبل از انتخابات ریاست جمهوری 2016 منتشر شد ، وی به دلیل اینکه بیش از حد تحت فشار قرار گرفته یا به اندازه کافی لباس پوشیده نیست ، مورد انتقاد قرار گرفت.

انتخاب لباس ترامپ برای کاشت درخت روز زمین ، جایی که بانوی اول تصمیم به انتخاب برخی از کفش های پاشنه بلند گرفت ، در حالی که حفر خاک با کمک یک بیل طلایی نیز متوجه نشده است. با این حال ، علی رغم همه انتقادات ، FLOTUS همیشه موفق شده است صورت خود را صاف نگه دارد – چیزی که او نیز گاهی اوقات مورد تمسخر قرار گرفته است.


پاسخی بگذارید