برای متوقف کردن COVID-19 ، آزمایش های بیشتری لازم است ، با این حال برخی از ایالات متحده نمی توانند افراد کافی را برای آزمایش پیدا کنند

برای متوقف کردن COVID-19 ، آزمایش های بیشتری لازم است ، با این حال برخی از ایالات متحده نمی توانند افراد کافی را برای آزمایش پیدا کنند

در این قسمت از ساعت بحرانی ، دکتر ویلمر لئون با دکتر جرالد هورن ، استاد تاریخ در دانشگاه هیوستون و نویسنده کتابهای بسیاری از جمله “ضربات در مقابل امپراتوری: امپریالیسم آمریکا در بحران” همراه است.

ما می دانیم که آزمایش یک ساختمان اساسی برای پرداختن به COVID-19 است ، اما توسط واشنگتن پست گزارش می شود که ایالات متحده آمریکا در یافتن افراد کافی برای آزمایش مشکل دارند. چرا اکنون که آنها تجهیزات کافی برای تست دارند ، آیا مسئولان برای پیدا کردن افراد برای امتحان مشکل دارند؟

یک گزارش روز یکشنبه از آسوشیتدپرس می گوید: “پنج تانکر ایرانی که احتمالاً حداقل 45.5 میلیون بنزین حمل می کنند و محصولات مشابه هم اکنون در حال قایقرانی به ونزوئلا هستند ، بخشی از توافق نامه گسترده تر بین دو کشور تحت تحریم آمریکا در میان تنش های شدید بین تهران و واشنگتن “” ما از این چه کاری می کنیم؟ آیا این می تواند یک راه حل کوتاه مدت برای ونزوئلا باشد که باعث بازگشت شدید ایالات متحده می شود؟

نیویورک تایمز روز دوشنبه گزارش داد: “مقامات به دنبال جذب 50،000 ناظر نظرسنجی و صرف میلیون ها نفر برای مبارزه با کلاهبرداری در رأی دهندگان هستند. دموکرات ها می گویند که هدف اصلی جلوگیری از رای گیری آنهاست.” اینجا چه خبره؟ رئیس جمهور ایالات متحده ، دونالد ترامپ در حال ثبت نام است و به وضوح می گوید كه اگر میزان رأی را افزایش دهید ، دیگر هرگز جمهوریخواهی در این کشور انتخاب نخواهید شد. بر اساس این درک واقعیت و شش ماه قبل از انتخابات ریاست جمهوری در 3 نوامبر ، “حزب جمهوری خواه ، مبارزات انتخاباتی ترامپ و فعالان محافظه کار در حال تلاش یک تلاش تهاجمی ملی هستند تا شکل دهند که چه کسی در ماه نوامبر به رای می رود – و آراء آنها نیز شمرده می شود”. بارها اشاره کرد چه اتفاقی برای یک نفر افتاده است ، یک رای؟

میهمانان:

دکتر جرالد هورن – استاد تاریخ دانشگاه هوستون و نویسنده کتابهای بسیاری از جمله “ضربات علیه امپراتوری: امپریالیسم ایالات متحده در بحران”.

ریکاردو واز – نویسنده و ویراستار در Venezuelanalysis.com.

ترزا M. لوندی – امور امور دولتی و روابط عمومی و مدیر ارتباطات TML ، LLC.

ما دوست داریم نظرات شما را بدست آوریم [email protected]