براق “بشقاب پرنده متحرک سریع” که توسط دوربین در آسمان پنسیلوانیا در حال فشردن است

براق “بشقاب پرنده متحرک سریع” که توسط دوربین در آسمان پنسیلوانیا در حال فشردن است

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

در آنچه نظریه پردازان توطئه نوپای ادعا می کنند یک صید “معتبر” است ، یک جسم براق از یک هواپیمای مسافربری فاصله گرفت و در کنار آن در یک مسیر افقی مسابقه داد.

ویدئوی افتادن فک به وجود آمده است که یک شی object نقره ای را نشان می دهد که از آسمان مجاور جت مسافربری که از شهر فیلادلفیا در پنسیلوانیا در حال پرواز است شلیک می کند. زنی در پس زمینه فیلم ضبط شده توسط ماریا لین و بعداً در یک کانال YouTube متخصص پدیده های غیر قابل توضیح به نام The Hidden Underbelly 2.0 که در آن به عنوان “یک بشقاب پرنده با سرعت حرکت سریع” توصیف شده بود ، می گوید: “این چیست؟”

راوی حیرت زده با به تصویر کشیدن فیلم عجیب و غریب ، گرفته شده از کابین هواپیما ، می گوید:

“از نظر من ، این شی بسیار سریع در حال سفر بود. به نظر می رسید فلزی و گنبدی ، تقریباً شبیه بشقاب پرنده کلاسیک شماست.”

به گفته یوتیوب ، “نعلبکی” اندکی پس از برخاستن در حوالی ساعت 11:20 صبح 20 آگوست فیلمبرداری شده است و در هیچ دسته ای از سازه هایی که مرتباً مشاهده می شوند قرار نمی گیرد.

“این چیز شبیه هواپیمای بدون سرنشین نیست ، مطمئنا هواپیما به نظر نمی رسد ، منظورم این است که بال وجود ندارد ، هیچ چیز وجود ندارد” بنابراین یک صید واقعاً “معتبر”.

یکی از شهروندان مشهور و حیرت زده گفت: “گفتن تصاویر شگفت انگیز در سال 2020 تقریباً زائد است اما تصاویر درخشان”.

“IMO [in my opinion] این یک فیلم 100٪ معتبر است “، یک بیننده دیگر گفت ، به نظر می رسد که این جسم” بسیار سریعتر از ترافیک هوایی تجاری در حال حرکت است “، دیگری اظهار نظر کرد.

این ویدئو در حالی ارائه می شود که “یک کاردستی مثلثی” که ادعا می شود متعلق به ارتش ایالات متحده است در بالای ایندیانا معلق است. نظریه پردازان توطئه ادعا می کنند که این اثبات واقعی وجود واقعی هواپیمای جاسوسی مخفی است.

به طور جداگانه ، یوفولوژیست اسکات سی وارینگ روز گذشته ادعا کرد که “یک پایگاه بیگانه در فاصله بسیار دور ساحل دبی” وجود دارد. وی این اظهارات را پس از ویدئویی (که صحت آن قابل تأیید نیست) در حال پخش یک بشقاب پرنده در آسمان بالای پایتخت امارات و مرکز مالی امارات متحده عربی به صورت آنلاین بیان کرد.