بدون غذا در خانه ، بچه ها از میان بستن قفل ، از قورباغه ها در فقیرترین ایالت هند تغذیه می کنند

بدون غذا در خانه ، بچه ها از میان بستن قفل ، از قورباغه ها در فقیرترین ایالت هند تغذیه می کنند

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

دهلی نو (اسپوتنیک): در ابتدا هند در 25 مارس وارد یک محاصره ملی 21 روزه شد تا COVID-19 را گسترش دهد و نخست وزیر گفت که این کشور برای نجات جان خود باید این کار را انجام دهد.

دولت هند حدود 6 میلیارد دلار برای غذای رایگان و 5 میلیارد دلار برای نقل و انتقالات نقدی برای زنان و سالخوردگان اعلام کرده است ، به عنوان یک اقدام کنترل خسارت برای افرادی که به دلیل قفل بی سابقه ای به علت تاج خورده ، معیشت خود را از دست داده اند.

با این حال ، در یک ویدئو که در رسانه های اجتماعی ویروسی می شود ، یک کودک در منطقه ژیان آباد بیهار به روزنامه نگار می گوید که هیچ غذایی ندارد و برای پر کردن معده خود قورباغه می خورد.

وی گفت: “امروز ما قورباغه خواهیم خورد زیرا برنج یا چیز دیگری در خانه وجود ندارد زیرا همه چیز توسط دولت بسته شده است. چگونه می توانیم در چنین شرایطی درآمد کسب کنیم؟ ما این را می خوریم. ابتدا آن را می گیریم ، پوست آن را بر می داریم ، سپس آن را در چوب می گذاریم و سپس آن را می پزیم. “

او می گوید که به طور معمول به مدرسه می رود اما به دلیل قفل شدن نیز تعطیل است: “ما قبلاً این کار را در مدرسه نمی خوردیم.”

در 24 مارس ، نخست وزیر نارندرا مودی اعلام کرد که یک کار محکم بسته ، تعطیل کردن حمل و نقل عمومی و ممنوعیت اجتماعات عمومی به منظور مهار شیوع ویروس.

اندکی پس از آن ، هزاران کارگر مهاجر فرار پایتخت ، دهلی ، صدها کیلومتر پیاده برای رسیدن به خانه های خود در ایالات دیگر ، به دلیل آنها بدون درآمد در میان اقدامات سختگیرانه دولت برای نبرد با تاج ویروس باقی مانده است.

در میان انتقادات گسترده و اعتراض عمومی ، دولت تدابیر امدادی را اعلام كرد و گفت كه 5 كیلوگرم (11 پوند) برنج / گندم برای سه ماه آینده علاوه بر یك كیلوگرم (2.2 پوند) پالس برای هر خانواده فراهم می كند.


پاسخی بگذارید