‘بخشی از معامله Prenup’: ملانیا ترامپ پس از بحث و جدال آنلاین ، به دونالد ‘دست دادن سرد’ داد

‘بخشی از معامله Prenup’: ملانیا ترامپ پس از بحث و جدال آنلاین ، به دونالد ‘دست دادن سرد’ داد

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

ویدئویی تازه که به وضوح مشخصات روابط زن و شوهر اول را نشان می دهد ، به مجموعه گسترده ای از دیگر افراد پیوسته است ، از زمانی که دونالد ترامپ نقش اصلی دولت خود را در سال 2016 به عهده گرفت ، مردم با اشتیاق درباره آن بحث می کردند.

ژست رزرو شده ملانیا ترامپ – یعنی مصافحه با همسر دونالد ترامپ پس از اولین مناظره ریاست جمهوری پیش از انتخابات نوامبر ، طوفانی آنلاین را برانگیخته است. یک کلیپ نشان می دهد FLOTUS 50 ساله پیش شوهرش آمده و با یک مصافحه رسمی از او استقبال می کند ، رئیس جمهور سپس نگاهی سریع به همسرش انداخت و سپس نگاهش را دور می کند ، قبل از اینکه اولین زن و شوهر برای یک ضربه محکم و ناگهانی عکس بگیرند. در همین حال ، می توان رقیب دموکرات POTUS ، جو بایدن را دید که به محض خاتمه بحث به نیمه بهتر خود آغوش می کشد.

از آن زمان فیلم های آن لحظه تعداد بی شماری در اینترنت را به خود جلب کرده و هزاران مورد پسند را بهمراه داشته اند.

یک کاربر گیج اظهار نظر کرد که بانوی اول “به هیچ وجه احساسی نشان نمی دهد” ، و دیگری اظهار داشت که این ژست بیشتر از اینکه “یک زوج دوست داشتنی” باشد فقط برای آشنایان مناسب است.

سومین ادعا کرد: “توافق نامه قبل از ازدواج ملانیا به یک مصافحه احتیاج دارد.”

با این حال ، تعدادی دیگر مصافحه مناسب این رویداد را تصور کردند.

یکی از توئیتریان خاطرنشان کرد: “ملانیا دکور نشان داد. این همانگونه است که در همان شرایط عمل می کنم.”

لحظه کاملاً جویده شده بین این زوجین بلافاصله پس از آنکه روزنامه ملانیا ماه گذشته در یک سخنرانی انتخاباتی در کارولینای شمالی مشاهده کرد “بوسه های گول زننده” را از همسرش در تیتر اخبار قرار می دهد ، رخ داد. پیش از این ، موارد زیادی نیز از زمان آغاز به کار POTUS در سال 2017 وجود داشت ، زمانی که کلیپ های “snubs” و نگاه های وحشتناک بین این دو جلب توجه کرد.