“بخشی از سرپوش گذاشتن را متوقف کنید”: بعد از اینکه الون ماسک گفت بیگانگان از زمین بازدید نکرده اند ، نا امید شدگان شهروندان

“بخشی از سرپوش گذاشتن را متوقف کنید”: بعد از اینکه الون ماسک گفت بیگانگان از زمین بازدید نکرده اند ، نا امید شدگان شهروندان

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

ماوریک متولد آفریقای جنوبی بارها و بارها در مورد مسئله تمدن های فرازمینی سنجیده و حتی ادعا کرده است که او قبلاً به یکی از اینها تعلق داشته است. سال گذشته ، وی سندی را امضا کرد که از تلاش برای تماس با بیگانگان هشدار می دهد.

کاربران شبکه های اجتماعی پس از زیر سوال بردن ایلان ماسک از واقعیت بازدید بیگانگان از سیاره ما ، ناامید شدند. این کارآفرین این اظهارات را در توییتر در پاسخ به مصاحبه فاکس نیوز با دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا بیان کرد. در طول مکالمه مجری تلویزیون ماریا بارتیرومو از ترامپ خواست تا درباره تصمیم پنتاگون برای ایجاد گروه ویژه بشقاب پرنده ها و اینکه آیا در اینجا واقعی بشقاب پرنده ها را واقعی می داند اظهار نظر کند. بارتیرومو قطعه ای از مصاحبه ترامپ را در توییتر خود منتشر کرد و از ماسک خواست نظر خود را در این مورد به اشتراک بگذارد

ماسک گفت “هیچ مدرکی” وجود ندارد که بیگانگان از زمین بازدید کرده باشند و خاطرنشان کرد که با وجود اکثر گوشی های هوشمند مدرن دارای دوربین هایی با وضوح بالا ، هیچ عکس واضحی وجود ندارد که بشقاب پرنده ها را نشان دهد.

از آن زمان این کارآفرین سیل پاسخ هایی دریافت کرده است ، کاربران ابراز ناامیدی از اظهارات وی کرده و ادعا می کنند ماسک بخشی از پوشش است.

بسیاری از افراد اینترنتی ، ماسک را در مورد خلبان سابق نیروی هوایی دیوید فراور ، که در سال 2004 یک شی معمایی را تعقیب کرده بود ، یادآوری کردند. در آوریل امسال ، پنتاگون ویدیوی برخورد Fravor با UFO و دو فیلم دیگر را منتشر کرد.

سایر کاربران از فن آوری ماوریک خواستند تا درباره شی object دیده شده هنگام پرتاب SpaceX در اوایل سال جاری اظهار نظر کند.

بسیاری از شهروندان اینترنتی اظهار داشتند که تعداد معدودی از دانشمندان و کارمندان دولت ادعا می کنند که UFOS را دیده اند و تأکید کردند که بعید است تمدن های فرازمینی حضور خود را با روش های مرسوم مشخص کنند.

کاربرانی وجود داشتند که با ماسک موافق بودند و گفتند که پس از مجهز شدن تلفن های هوشمند به دوربین های با وضوح بالا ، تعداد فیلم های UFO به شدت کاهش یافته است.

حتی برخی از کاربران معتقدند که همه بشقاب پرنده ها ساخته دست بشر هستند …

هنوز دیگران به شوخی گفتند که ماسک نمی خواهد جلدش دمیده شود.

در سال 2016 ، ماسک ، معروف به سخنان تحریک آمیز خود ، که گاهی اوقات مشکلات بزرگی برای او و شرکت هایش ایجاد می کند ، بیانیه ای منتشر کرد و گفت که او بیگانه نیست ، اما “قبلاً یکی بود”.